ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині ветерани АТО/ООС завершили навчальний курс «Власна справа»

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Червня 2021, 17:09

У Львові успішно завершився пілотний проєкт Veteran Start-up Education, у межах якого 18 ветеранів АТО/ООС проходили навчальний курс «Власна справа». Тренінг був організований  в рамках  співпраці Міністерства у справах ветеранів України та Університету банківської справи.

Як повідомляє пресслужба Мінветеранів, загалом ці заняття тривали понад місяць під керівництвом професійних менторів. Більшість ветеранів АТО/ООС, які брали участь у проєкті, вже є приватними підприємцями, проте бажають розвивати бізнес.

− Дуже важливо, що ветерани  шукають нові шляхи для розвитку та вдосконалення. Цей курс дасть можливість рухатися далі, створювати нові робочі місця та  робити всій внесок у розбудову країни, − зазначив начальник відділу Мінветеранів Львівській області Володимир Шамрай.

Організатори  проєкту  відзначають, що охочих потрапити на проєкт було понад пів сотні, однак, аби навчання відбувалося максимально ефективно, групу сформували з 18 атовців. Наразі  вже триває підготовка  до запуску другого сезону проєкту Veteran Start-up Education. Стати його партнерами виявили бажання кілька організацій зі сфери середнього бізнесу.

− Цього року наш навчальний заклад підписав меморандум про співпрацю з Мінветеранів. Так ми хочемо надати можливість нашим захисникам відкрити власну справу. Унікальність проєкту полягає у тому, що ментори, котрі вчили й оцінювали колишніх військових, ще певний час супроводжуватимуть їхній стартап і надаватимуть консультаційну допомогу у відкритті власного бізнесу,− повідомила ректор Університету банківської справи Анжела Кузнєцова.

Повідомляється, що тренери працюватимуть із кожним ветераном над удосконаленням ідеї ще тиждень. Потім учасники подаватимуть документи зі своїми програмами на обласний конкурс стартапів для учасників ATO/ООС, який проводить Департамент економічної політики Львівської ОДА.

Переможець зможе отримати 50 000 грн на обладнання та до 100 000 грн на реалізацію стартапу.

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Соціальний захист