ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Профільний комітет рекомендує Раді ухвалити законопроєкт щодо спорту ветеранів України

Новини
7 Червня 2021, 15:26
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроєкт №5526 щодо спорту ветеранів України.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Законопроєкт пропонує на законодавчому рівні визначити поняття «спорт ветеранів війни» для залучення ветеранів війни та членів їхніх сімей до занять певним видом спорту, їхню участь у міжнародних спортивних заходах, психологічній та соціальній адаптації через спортивну діяльність, підготовку збірних команд України з числа ветеранів війни.

Визначаються повноваження центральних органів виконавчої влади, що будуть сприяти розвитку спорту ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Відповідні зміни пропонується внести до Закону України «Про фізичну культуру і спорт».

Водночас Головне науково-експертне управління Апарату ВР висловило такі зауваження до законопроєкту:

  • потребує уточнення поняття «спорт ветеранів війни», оскільки воно є недостатньо визначеним;
  • потребує належного термінологічного узгодження у проєкті поняття «збірна команда України», оскільки чинна редакція ЗУ «Про фізичну культуру і спорт» оперує поняттям «національні збірні команди».

Під час обговорення члени комітету зазначили, що законопроєкт заслуговує на підтримку, оскільки його реалізаціяє сприятиме соціально-психологічній реабілітації ветеранів війни. Всі пропозиції і зауваження мають бути опрацьовані під час підготовки законопроєкту до другого читання.

«Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду проєкту закону у першому читанні прийняти його за основу», – сказано у повідомленні.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Olx Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

WorkUa Снайпер

від 20500 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

RobotaUa Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква