ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Буковині ветеран-«афганець» отримає власне житло: уряд виділив кошти

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Червня 2021, 14:40

Чернівчанин, який воював у Афганістані, отримає власне житло. 1 млн 601 947 тис. гривень на купівлю оселі учаснику бойових дій на території інших держав виділив уряд. Придбати квадратні метри чоловік, який має ІІ групу інвалідності, зможе в будь-якому населеному пункті України, крім тимчасово окупованої території та лінії розмежування. 

Про це інформує Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.

Зазначається, що протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок в уповноваженому банку члени сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, та особи з інвалідністю самостійно використовують призначену їм грошову компенсацію на придбання житла як у прийнятих в експлуатацію житлових будинках на первинному або вторинному ринку, так і шляхом інвестування в об’єкти житлового будівництва відповідно до Законів України «Про інвестиційну діяльність» і «Про кооперацію».

Субвенцію виділено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 р. № 573-р.

Довідково. Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їхніх сімей, врегульований постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 (зі змінами).

Стежте за нами в Instagram
Мітки: