ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Аби військовослужбовці були готовими до різних ситуацій, включаємо у підготовку нові елементи»

Військовий вишкіл
7 Червня 2021, 17:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На військовому полігоні поблизу Вінниці офіцери Командування Повітряних Сил складали нормативи із загальновійськових дисциплін. У штабі зауважили, що такі заняття допомагають військовослужбовцям закріпити набуті знання практичними діями та побачити, з чим вони можуть зустрітись у бойовій обстановці. Тож до перевірки поставились прискіпливо.

— Ми постійно вдосконалюємо навички офіцерів управлінь та служб штабу Командування. Це і з вогневої підготовки: стрільби із різних видів озброєння, метання гранат та інше. Серйозну увагу приділяємо інженерній підготовці,  тактичній медицині, РХБ захисту. Також закріплюємо навички орієнтування на місцевості за допомогою засобів супутникової навігації, топографічну підготовку, тренуємось здійснювати топоприв’язку своїх позицій, — прокоментував полковник Геннадій Шелудько, заступник начальника штабу Командування ПС. — Аби військовослужбовці були готовими до різних ситуацій, включаємо у підготовку нові елементи, проводимо не лише планові, а й додаткові заняття. Окрім того, вдосконалюємо й оснащення, бойові комплекти екіпірування.

По завершенню навчання оцінено результат роботи кожного військовослужбовця. Більшість підтвердила хороші навички, особливо вправними виявились молоді офіцери. Приємно здивували жінки, які в жодному нормативі не пасли задніх.

Кореспондент АрміяInform

Пам’яті Владислава Яковенка, позивний «Скала»
Пам’яті Владислава Яковенка, позивний «Скала»

Любив життя, свою сім’ю, країну і вірив у щасливе майбутнє.

Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках
Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 259 бойових зіткнень.

Окупанти атакували Україну 28 ракетами та 115 БПЛА, основний напрямок — Київщина
Окупанти атакували Україну 28 ракетами та 115 БПЛА, основний напрямок — Київщина

У ніч на середу, 5 серпня, російські війська запустили по Україні 28 ракет та 115 ударних безпілотників.

Жертвами російського удару по Київщині стали 14 людей, ще понад 20 постраждали
Жертвами російського удару по Київщині стали 14 людей, ще понад 20 постраждали

Внаслідок російського масованого удару в ніч на середу, 5 серпня, на Київщині загинули 14 мирних мешканців, ще 22 людини постраждали.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Olx військовослужбовець (перемагаймо разом)

від 20100 до 126000 грн

Вінниця, Вінницька область

Olx Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Olx Старший механік-водій

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Olx Гранатометник стрілецької роти

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Інженер з ремонту дронів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ