ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині відбулись змагання з плавання серед вищих навчальних закладів

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Червня 2021, 19:39 3

На базі Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» відбулись міжвидові та міжвідомчі змагання з плавання на кубок начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» серед військовослужбовців та спортсменів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України.

Привітати учасників прибули командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа, начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, заслужені працівники фізичної культури і спорту, волонтери, громадські активісти та представники ветеранських організацій Одещини.

Під час спортивних змагань учасники боролись за першість у командних та індивідуальних вправах, серед яких – запливи вільним стилем та брасом на 100 метрів, естафета в 4 дистанції по 50 метрів різними стилями, заплив жіночої та ветеранської команд тощо. Додатково присутніх ознайомили зі смугою перешкод на воді, яка увійшла до складової військово-морського багатоборства.

– Плавання є одним із фундаментальних та професійно орієнтованим видом спорту, який розвиває такі необхідні фізичні якості, як силу, витривалість та швидкість, що гартує військових до будь-яких випробувань,  – зазначив начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов. – Кожна перемога у спорті – це дисципліна, режим і сила духу, – додав він.

Варто зазначити, що змагання проводяться у Військово-Морських Силах ЗС України ще з 2018 року, але у розширеному форматі із залученням представників інших видів та відомств – уперше.

До слова, у флотському виші приділяють багато уваги розвитку фізичної культури та спорту. Окрім секцій, що діють в самому інституті, курсанти, в яких гарні показники щодо навчання та дисципліни, мають змогу займатись у міських секціях за межами інституту.

За підсумками, почесні місця переможців посіли команди Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА». Військових було нагороджено цінними подарунками, кубками та грамотами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram