ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На «ветеранську» телефонну лінію за півтора місяця звернулося понад три тисячі ветеранів та членів їхніх родин

Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Червня 2021, 17:36

З 22 квітня на «ветеранську» телефонну лінію 15-45 (далі обрати 9) надійшло 3764 звернення. З них  85 — від родин загиблих захисників України та 3679 — від  ветеранів та членів їхніх родин.

Найчастіше телефонували представники ветеранської спільноти з м. Києва, Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей.

Як інформує пресслужба Мінветеранів, усім було надано консультації та роз’яснення щодо отримання соціальної або правової допомоги, пільг, виділення земельної ділянки, надання статусу члена сім’ї загиблого учасника бойових дій.

Нагадаємо, зателефонувавши за номером 15-49 (далі обрати 9), ветерани та члени їхніх сімей, а також родини загиблих можуть оперативно отримати відповіді на запитання щодо соціального захисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної та правової допомоги.

«Ветеранська» лінія працює цілодобово в режимі чат-боту, а безпосередньо поспілкуватися з консультантом можна з понеділка по п’ятницю с 8:00 до 20:00.

Читайте нас у Facebook
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – санітар

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Медик в ЗСУ (за контрактом)

від 21000 до 61000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Навідник БТр/БМп

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648

--- ---