ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чому ветерани пішли у монастир

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Червня 2021, 13:12 3

Що може краще зцілити зранені війною душі, як не спокій і дружня підтримка в житті? Саме ці два компоненти вдалося поєднати волонтерам громадської організації «Духовна велич Львова» під час проведення кількаденного семінару-реабілітації для учасників АТО/ООС.

За словами організатора проєкту Юліани Лавриш, цей курс унікальний одразу в кількох напрямках. Наприклад, у ньому могли взяти участь як ветерани російсько-української війни, так і чинні військові, які пройшли фронтовий гарт. Також на семінар можна було приїхати із родиною чи дітьми. А головне – курс реабілітації та занять відбувся на території  Свято-Преображенського монастиря сестер Чину святого Василія Великого, що в селі Береги Львівської області.

– Ми намагалися зробити наш курс цікавим і корисним для всіх учасників, – наголосила Юліана Лавриш. – Вибір місця проведення теж невипадковий. Адже, що може дати більше душевного спокою, ніж тиха велич намоленого місця?

Упродовж усіх днів занять учасники могли не лише спілкуватися з провідними фахівцями Галичини в галузі психології й працевлаштування, познайомитись із волонтерами, а й долучитися до спільної молитви та поговорити із військовими капеланами.

– Для мене дуже приємно бачити обличчя людей, які захистили моє життя, – розповіла настоятелька монастиря сестра Теодора. – Завдяки їм я маю спокійне небо над головою і мирне життя. Вони для мене, як янголи, що живуть серед нас.

Загальну думку учасників семінару висловив знаний у Львові ветеран АТО сержант у запасі Ігор Бездух.

– Це були два чудових і дуже корисних для мене і побратимів дні, – сказав він. – Ми не просто відпочили й дізналися чогось нового: хтось зумів розібратися зі своїми проблемами, отримав корисну пораду від священника, а хтось просто зрозумів, як живе монастир. Ми всі дуже вдячні організаторам і господарям обителі, в якій відбувався семінар.

Наразі готується випуск електронного посібника для ветеранів та військовослужбовців, до якого увійдуть опрацьовані під час семінару матеріали.

– Сподіваюся, він буде корисний нашим захисникам, – підсумувала Юліана Лавриш. – І навіть після завершення курсу всі охочі зможуть щось узяти звідти для свого розвитку.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини, Реабілітація