ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойові «Пташки» Повітряних сил Збройних Сил України

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Червня 2021, 18:40 15

У Державний музей авіації ім О.К. Антонова в Києві відкрилась фотовиставка «Янголи Чорного моря» відомого військового фотографа і волонтера Дмитра Муравського. В рамках проєкту представлені 12 унікальних світлин бойових «пташок» Повітряних сил Збройних Сил України, зроблених під час проведення масштабних навчань над акваторією Чорного моря.  Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

– Спеціально обраний ракурс джерел штучного світла дає той ефект, який ми бачимо на відео в момент зйомки. Ще одна інновація була спрямована на підвищення реалістичності деяких робіт. Традиційними технологіями виявилося практично неможливо реалістично надрукувати зображення із дзеркальною поверхнею з відображенням призахідного сонця. Тому ми вперше використали для цього дзеркальний алюміній і деякі особливості при зйомці у контровому світлі, – підкреслив унікальність виставки автор.

 

У відкритті виставки взяв участь заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Павло Зуєв, командир повітряного командування «Центр» – заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, Головний інспектор Міністерства оборони України адмірал Ігор Воронченко.

Генерал-лейтенант Павло Зуєв висловив щиру подяку пану Дмитру Муравському за вагомий внесок у створення візуального іміджу та айдентики Збройних Сил України й Повітряних сил ЗС України зокрема.

Експозиція «Ангели Чорного моря» мультимедійна і буде складатися з двох частин. Крім серії фотознімків Дмитра Муравського, в рамках проєкту також буде транслюватися однойменний короткометражний документальний фільм, в основу якого ліг великий архів автора за 11 років польотів на бойової авіації – сотні годин відео, яке знімалося з метою контролю при проведенні зйомок. Режисером відео виступив Семен Горов.

Експозиція працюватиме протягом року в одному з бетонних ангарів Державного музею авіації ім. Антонова (вул. Медова, 1).

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Новини