ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тренування роїв військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулися на Дніпропетровщині

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Червня 2021, 13:48 4

Працювати, аби перемогти. Таку морально-психологічну установку можна застосувати до кожної сфери діяльності у країні, що воює за свободу проти окупанта. Але напрям дитячого патріотичного виховання – особливий, адже потребує методичного опрацювання широкого спектру тематик. Процес формування особистості комплексний і вимагає часу, аби наука, яку викладають молоді, пізніше принесла результат. Це чітка громадянська позиція і низка чеснот, які прищеплюють на прикладі героїв, обізнаність у розмаїтті сучасних життєвих перспектив, володіння базовими навичками із самозахисту і медицини. Головна мета такої діяльності – створення громадянського суспільства, політично грамотної нації із почуттям самоповаги й гідності. Робота вихователя та інструктора вимагає витримки, та саме вони закладають ідейні підвалини світоглядно зрілої ланки соціуму – громадянина.

Організатори гри залучили до проведення вишколу волонтерів, ветеранів війни, кваліфікованих фахівців з орієнтування, скелелазіння, медицини. Серед ініціаторів заходу: громадська рада при Дніпропетровській ОДА, благодійний фонд «ГЕРДА» імені Анни Смольської, численні громадські організації. Учасниками були діти від 11 до 18 років, об’єднані у рої з 6 хлопців та 2 дівчат. Молодь вивчала елементи спортивного орієнтування, вправлялася у тактичній підготовці, стрільбі з пневматичної зброї, метанні гранат, маскуванні, тренувалася надавати домедичну допомогу й користуватися засобами хімічного захисту. Окрім цього, особливий інтерес викликала теренова гра «Лазертаг», змагання на туристичній смузі перешкод, «Лава на лаву» і конкурс «Мілітарна красуня», в якому дівчата в однострої у поєднанні з елементами національного одягу презентували себе і команду.

– Завдяки синергії громадськості, влади й бізнесу ми змогли організувати молоді свято, яке в форматі активного відпочинку й розваги прищеплює почуття відданості Батьківщині та українському народові через відродження національних і загальнолюдських духовних цінностей,– каже голова правління ГО «АСР Жовті Води» Євген Глазирін. – Головна ідея заходу: герої посеред нас. Люди, що пройшли війну, усвідомлюють важливість комунікації з підростаючим поколінням, інтеграції досвіду, навичок і міркувань. Адже оборона України – це наша спільна справа. І, хтозна, можливо в лавах цих дітей нині є майбутні герої.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: