ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові з інституту танкових військ активно готуються до параду та опановують новий стройовий крок

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Травня 2021, 20:21

Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» активно готується до проведення параду з нагоди тридцятої річниці Незалежності України. Очолив підготовку заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення – начальник відділення полковник Олександр Сінько.

За його словами, відбір курсантів для формування коробки розпочався ще в березні. Особовий склад відбирали за морально-психологічними якостями й фізичними параметрами. Так, однією з вимог участі в параді є зріст не нижче ніж 1,8 м.

– Військовослужбовців, які представлятимуть навчальний заклад і загалом Збройні Сили перед керівництвом держави, громадськістю, іноземними партнерами, добирали не лише за зростом, а й навчальними показниками: відмінники навчання, стройової підготовки, – розповів полковник Олександр Сінько.

Новий стройовий крок, який уперше презентують на Хрещатику 24 серпня, визначає підйом ноги на 10-15 сантиметрів (раніше було 15–20 сантиметрів), винос руки на рівні сонячного сплетіння. А темп руху буде не традиційним – 110-120 кроків за хвилину, а нижче – 110.

Він зазначив, що у квітні з особовим складом, який братиме участь у параді, відбувся індивідуальний стройовий вишкіл у складі підрозділів. Зокрема, вивчали та тренувалися ходити новим стройовим кроком, який вперше презентують на Хрещатику 24 серпня. Тепер визначено підйом ноги 10-15 сантиметрів, раніше було 15-20 сантиметрів, винос руки – на рівні сонячного сплетіння. Крім того, темп руху буде не традиційним – 110-120 кроків за хвилину, а нижче – 110.

Показові заняття відбулися на базі Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького під керівництвом Командування Сухопутних військ ЗС України, де були надані всі необхідні матеріали.

Полковник Олександр Сінько розповів, що наразі у виші триває злагодження парадного розрахунку. Фактично щодня курсанти й офіцери тренуються на плацу інституту по три години.

– Упевнений: із завданням впораємося. Тим більше, що у 2017–2018 роках, коли брали участь у військових парадах, Верховний Головнокомандувач та Міністр оборони нас відзначили як найкращий парадний розрахунок, – наголосив полковник Олександр Сінько.

У другій половині липня завершальний етап підготовки та спільних тренувань до святкового параду відбуватиметься на Київщині.

Також він додав, що орієнтовно в другій половині липня особовий склад, який бере участь у параді, буде переміщений на завершальний етап підготовки на Київщину. Там і відбудуться спільні тренування.

17
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram