ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На території Командування Повітряних Сил ЗС України відкрили сучасний тенісний корт

1 Травня 2021, 15:21

Тенісний корт із сучасним ґрунтово-ігровим покриттям облаштували на території Командування Повітряних Сил. Урочисте відкриття, що відбулось сьогодні, 1 травня, плавно перетекло у тенісний турнір у парному розряді. Змагались за звання найкращого тенісиста військовослужбовці Командування ПС, серед яких, як виявилось, чимало любителів цього виду спорту.

Раніше базою для проведення тенісних турнірів, зокрема й міжнародних, до участі в яких залучались місцеві ветерани та військовослужбовці гарнізону, був корт на території Військово-медичного клінічного центру. Відтепер чудова база для тенісних батлів є й у Командуванні ПС.

– Перші змагання триватимуть із 1-го по 10-те травня, – прокоментував Олександр Сурін, головний суддя турніру. – Намагались не затягувати з роботами, встигнути все облаштувати до вихідних, адже у військовослужбовців часу обмаль. Бажаю всім учасникам спортивної вдачі!

Облаштуванням покриття тенісного корту займався цивільний підрядник.

– Це перший такий об’єкт на територіях військових частин у Вінниці і, сподіваюсь, не останній, – каже Дмитро Хлинін, підрядник, що виконував роботи. – Особисто дуже люблю теніс, і гадаю, що тепер цей вид спорту буде набувати більшої популярності й серед військовослужбовців Повітряних Сил.

8
4

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram