ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Команди ЗСУ вибороли путівки в 1/8 фіналу Кубка захисників України

Прочитаєте за: 4 хв. 11 Травня 2021, 20:18

Майже в усіх областях України відбулися матчі 1/16 фіналу першого Кубка захисників України паралельно з матчами 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО – 2021.

У цьому році в чемпіонаті виступають 98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни, а в Кубку захисників України — 64 команди. Вони гратимуть щотижня з 10 квітня по 14 жовтня та з 17 квітня по 24 серпня відповідно в 42-х містах України, а це більше ніж 1000 матчів за сезон великого футболу та спортивної реабілітації для понад 3000 захисників України.

Попри те, що за сім років проведення цих змагань жодної системної допомоги від держави чи української асоціації футболу не було, окрім «моральної підтримки» та обіцянок, Федерація футболу учасників АТО проводить їх на високому рівні й ці заходи вважаються наймасштабнішими за кількістю проведених матчів за сезон і кількістю залучених учасників бойових дій в Україні.

64 команди учасників першого Кубка захисників України були розділені на вісім дивізіонів по вісім команд у кожному згідно з територіальним принципом. Вирішальні матчі відбудуться 23-24 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець». У фіналі наші герої розіграють ще один важливий трофей сезону — Кубок захисників України до Дня Незалежності України 24 серпня. Організатором і засновником цього Кубка захисників України, як і чемпіонату України Ліги учасників АТО, є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Результати матчів 1/16 фіналу:

 Дивізіон Схід 1

 1) «Кривбас АТО» (Кривий Ріг, Дніпропетровщина) — «Схід НГУ» (Харків)  0:2

 2) «Кремінь АТО» (Кременчук, Полтавська область) — «Дніпро АТО ЗСУ» (Гвардійське, Дніпропетровщина) 4:0

 Дивізіон Схід 2

 1) «Маріуполь АТО» (ДонОВК ЗСУ, Маріуполь) — «Гепард НГУ» (Запоріжжя) 3:1

 2) «Словянськ АТО» (Словянськ, Донецька область) — «Рятувальник ДСНС» (Сєвєродонецьк, Луганська область) 2:1

 Дивізіон Північ

 1) «Купол 95 ДШВ ЗСУ» (Житомир) — «Зіньків АТО Українці Разом!» (Полтавська область) матч відбудеться 15.05.2021  о 13:00 на «СПАРТАК-АРЕНА», м. Житомир

 2) «Старт АТО» (Чернігів)  — «Калібр НГУ» (Шостка, Сумська область) 3:4

 Дивізіон Київ

 1) «SB-TEAM ЦУ СБУ» (Київ) — «AQUILA СБУ» (Київ) 3:1

 2) «Миротворець» (Київщина) — «Меридіан-ВІТІ ЗСУ» (Київ) 2:5

 Дивізіон Центр 1

 1) «Прикордонник ДПСУ» (Київ) — «Черкаські Козаки АТО ЗСУ» (Черкаси) 1:3

 2) «Кропивницький АТО ЗСУ» (Кропивницький) — «27 Бригада НГУ» (Київ) 2:0

 Дивізіон Центр 2

 1) «Поділля НГУ» (Вінниця) — «Ягуар НГУ» (Калинівка, Вінницька область) 1:12

 2) «Фортеця ЗСУ» (Камянець-Подільський, Хмельницька область) — «Поділля АТО» (Хмельницький) 2:0

 Дивізіон Захід

 1) «Тернопіль АТО» (Тернопіль) — «Звягель АТО» (Новоград-Волинський, Житомирська область) 4:0

 2) «Волинь АТО ЗСУ» (Луцьк) — «Українці Разом» (Львів) 4:1

 Дивізіон Південь

 1) «Миколаїв АТО» (Миколаїв) — «Південна Пальміра НГУ» (Одеса) 0:4

 2) «Вознесенськ АТО НГУ» (Миколаївська область) — «Херсон АТО» (Херсон) 4:1

 Матчі 1/8 фіналу Кубка захисників України відбудуться 26-28 червня у восьми областях України. Варто зазначити, що Всеукраїнська футбольна ліга учасників АТО та Кубок захисників України — це єдиний в Україні чемпіонат та кубок з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь беруть виключно учасники бойових дій — захисники України.

Чемпіонат та Кубок офіційно внесені в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів України на 2021 рік. Це не лише футбольні всеукраїнські змагання, а й наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка діє з 2015 року.

Учасники розповідають, що основна їхня мотивація — не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту, здорового способу життя, військово-патріотичного виховання молоді, вшануванням героїв АТО/ООС.

Організатором і засновником цих змагань, як і чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО, змагань на Кубок Об’єднаних Сил та Суперкубок Героїв АТО/ООС України, а також співорганізатором чемпіонату Європи з футболу серед ветеранів війни, уже традиційно стала Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Додаткова інформація на офіційних сайтах Федерації футболу учасників АТО football.ukrazom.org та Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» ukrazom.org

 

Руслан Руденко, голова правління

ГС «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Президент Федерації футболу учасників АТО

 

Читайте нас в Telegram