Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» уклало контракт з європейським оператором пускових послуг ISILAUNCH щодо виведення на орбіту космічного апарата «Січ-2-30». Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.
– Запуск супутника має відбутися з пускового майданчика компанії SpaceX (США) за допомогою ракетоносія Falcon-9. Саме ISILAUNCH має відповідну угоду з цієї американською компанією, якою уповноважений на продаж послуг з виведення супутнього корисного навантаження на даному ракетоносію та надання відповідних інжинірингових послуг та матеріальної частини, – написав у Facebook Олег Уруський.
За його словами, станом на сьогодні вже здійснено авансовий платіж за запуск супутника «Січ-2-30».
– Запуск космічного апарата планується здійснити в грудні 2021 року (резерв – січень 2022 року). Утім, маю надію, що це станеться саме в рік 30-річчя Незалежності України і завдання Президента України Володимира Зеленського буде виконане, – наголосив голова Мінстратегпрому.
Олег Уруський додав, що нині КБ «Південне» разом із Національним центром управління та випробувань космічних засобів проводить усі необхідні роботи з підготовки до запуску КА «СІЧ-2-30» та підготовки наземного сегмента.
– Запуск і подальше використання супутника дадуть змогу вирішувати багато актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового та освітнього характеру, а також забезпечити реалізацію інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони, – пояснив Віце-прем’єр-міністр України.
Олег Уруський також зазначив, що виведення на орбіту супутника «Січ-2-30» є першим кроком на шляху реалізації планів, визначених, зокрема, проектом Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки, яка передбачає створення вітчизняного космічного угруповання щонайменше із семи супутників.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…