ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У відповідь на дії НАТО Росія сформує до 20-ти з’єднань і військових частин у Західному військовому окрузі — Шойгу

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Травня 2021, 15:41

Міністерство оборони Росії сформує в Західному військовому окрузі приблизно два десятки нових з’єднань і військових частин у відповідь на дії НАТО на західному стратегічному напрямку.

Про це заявив глава міноборони РФ генерал армії Сергій Шойгу, інформує Цензор.НЕТ.

У цьому регіоні, за його словами, продовжує зростати військова загроза. Водночас Шойгу у властивій для російських чиновників манері звинуватив Захід у створенні таких загроз, жодного слова не сказавши про агресивні дії Росії.

Він заявив, що країни Північноатлантичного альянсу на чолі зі США нарощують інтенсивність польотів своєї стратегічної авіації, присутність бойових кораблів із крилатими ракетами, зростає кількість їхніх навчань.

Такі дії цих країн, вважає Шойгу, нібито руйнують систему безпеки у світі і змушують Росію вжити заходів адекватної протидії.

«Ми постійно вдосконалюємо бойовий склад військ. До кінця року в Західному військовому окрузі буде сформовано приблизно 20 з’єднань і військових частин», — сказав він, додавши, що у 2021 році до ЗВО надійде сучасне озброєння і військова техніка — до двох тисяч одиниць зброї .

Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини світу та України