ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Бердичеві відкрилася фотовиставка, присвячена жінкам-військовослужбовцям

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Травня 2021, 9:35 5

У Бердичівському міському палаці культури ім. О. А. Шабельника відкрилась авторська фотовиставка пресофіцера артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олега Калашнікова «У весни жіноче обличчя».

Експозиція фотовиставки складається зі світлин, на яких об’єктив фотографа закарбував обличчя жінок-військовослужбовців артилерійської бригади під час виконання своїх військових обов’язків як в пункті постійної дислокації, так і в районі ведення бойових дій.

– Дякуємо Олегу Петровичу за майстерність та чудові роботи, героїням світлин – за щирість та емоційність фото, а також – усім присутнім, які розділили з нами сьогоднішнє свято, – зауважив під час урочистого відкриття виставки міський голова Бердичева Сергій Орлюк.

На відкритті фотовиставки були присутні героїні світлин, а також інші військовослужбовці артилерійської бригади та мешканці міста. Жінки-військовослужбовці, чиї усмішки дивляться на відвідувачів із фотографій майстра, на знак пошани отримали від чоловіків-побратимів квіти та привітання. Виступи спікерів перепліталися з творчими номерами артистів МПК ім. О.А. Шабельника.

В артилерійській бригаді журналістові АрміяІnform розповіли, що виставка відбувається за ініціативи керівника Бердичівського фотоклубу, відомого у місті фотографа Валерія Мельникова та за організаційної підтримки МПК ім. О.А. Шабельника. Для відвідування фотовиставка відкрита до 10 червня.

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, rss.feed, Новини