ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання з Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй

Прочитаєте за: 3 хв. 29 Травня 2021, 15:58 7

Шановні миротворці!

Історія українських миротворців бере початок з 1992 року, коли на території колишньої Югославії розпочав свою місію 240-й окремий спеціальний батальйон Збройних Сил України. З того часу українські «блакитні шоломи» взяли участь у більше ніж двадцяти міжнародних операціях.

Світова спільнота завжди пам’ятатиме блискуче рятування українцями мирного населення із району населеного пункту Жепа у Боснії і Герцеговині в 1995 році та евакуацію грузинських біженців у горах Сванетії у 1993-му. Ці операції не єдині у переліку успішних місій миротворців України, тому ваша діяльність високо оцінена міжнародними організаціями та країнами-партнерами.

Щиро дякую всім, хто під прапорами ООН та України чесно виконував і продовжує виконувати благородну місію воїнів-миротворців, захищає мир та спокій у «гарячих точках» світу.

Шаную пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради миру.

З нагоди Міжнародного дня миротворців ООН бажаю причетним військовослужбовцям та ветеранам Збройних Сил міцного здоров’я, миру, злагоди, добробуту та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваші професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

Слава Україні!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

***

Шановні бойові побратими!

Від імені особового складу Командування об’єднаних сил ЗС України та себе особисто вітаю Вас із Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй!

Одним з актуальних напрямків діяльності ООН, в силу загострення міжнаціональних конфліктів, стала миротворча діяльність. Її суть полягає у врегулюванні протистояння в гарячих точках світу та захисті мирного населення.

Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої планети. Операції з підтримання миру та безпеки в умовах розширення спектру конфліктів у світі залишаються дієвим інструментом з попередження збройних протистоянь та повернення країн до злагодженого співіснування.

Особовий склад національних контингентів і персоналу Збройних Сил України у складі міжнародних операцій виконує завдання з підтримання миру і безпеки у семи країнах. Українські військовослужбовці стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН.

Шановні воїни-миротворці, висловлюю Вам щиру подяку за неоціненний вклад у забезпечення миру. Бажаю Вам міцного здоров’я, добра, злагоди та успішного повернення додому!

Слава Україні!

Разом переможемо!

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

***

Щиро вітаю українських миротворців з Міжнародним днем миротворців ООН!

Вперше українські миротворці долучились до виконання операцій із підтримання миру та стабілізації під егідою ООН в далекому 1992 році. Тоді за ініціативи Української сторони миротворці вирушили на терени колишньої Югославії.

З того часу понад тридцять дев’ять тисяч військовослужбовців Сухопутних військ Збройних Сил України виконували завдання з підтримки миру у різних куточках світу.

Блакитні шоломи з України брали участь у операціях з підтримання миру та стабілізації у 14 місіях ООН.

Наші військові гідно представили нашу країну на міжнародному рівні в колишній Югославії, на Африканському континенті в Анголі, Ліберії, ДР Конго, Судані, Сьєра-Леоне. На близькому Сході в Лівані та інших країнах.

Окрім цього воїни-миротворці набули досвіду, який знадобився під час початку агресії проти України на східних рубежах.

Сьогодні блакитні шоломи з синьо-жовтим прапором на рукаві гідно виконують завдання в Демократичні республіці Конго. Незважаючи на напружену ситуацію поблизу вулкана в місті Гома наші миротворці забезпечують мир та спокій в регіоні.

З нагоди свята бажаю українським миротворцям міцного здоров’я, родинного затишку та успіхів у кар’єрі!

Слава Україні!

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський

Читайте нас в Telegram