ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Виставку фотографій, присвячених співпраці України та Північноатлантичного альянсу, представили в ЦНАП Щастинської міської ВЦА

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Травня 2021, 20:34

На заході були присутні представники Командування операції Об’єднаних сил, Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України, цивільно-військового співробітництва, військовослужбовці однієї з бригад, яка виконує бойові завдання в районі проведення ООС, керівництво Щастинської міської військово-цивільної адміністрації, державної адміністрації та районної ради.

Відвідувачі мали можливість ознайомитись із проєктами, які працюють під егідою Агенції НАТО, а також з інформацією, що собою являє НАТО взагалі, з результатами роботи в Україні програми «Наука заради миру і безпеки», про участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу, його діяльність та завдання.

— Ця виставка не для того, щоб пропагувати місцевому населенню про необхідність вступу до НАТО, її найбільша цінність саме в інформуванні про Північноатлантичний блок, про його діяльність та підтримку нашої країни. Щоб допомогти людям остаточно розвіяти той радянський «міф-лякалку» через просту та наочну презентацію загальновідомих фактів, — звернувся до присутніх голова Щастинської міської військово-цивільної адміністрації підполковник Олександр Дунець.

Нагадаємо, що виставку підготували фахівці Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. А сама експозиція раніше вже була презентована у військово-цивільних адміністраціях Краматорська, Сєверодонецька та Авдіївки, механізованій бригаді, що виконує бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, військовому мобільному госпіталі м. Сєвєродонецьк.

Також представники Міністерства оборони України взяли участь у Весняній Академії НАТО «Стратегічна концепція НАТО — 2030: Альянс та Україна в умовах нового безпекового середовища», що успішно стартувала в Сєвєродонецьку. У дводенній конференції також взяли участь директор Центру інформації та документації НАТО Вінета Кляйне, представниця Відділу взаємодії та співробітництва Управління публічної дипломатії НАТО Барбора Маронкова, 55 студентів вишів Луганщини та Донеччини.

Захід організовано в партнерстві зі Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, Національним інститутом стратегічних досліджень, Міністерством оборони України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини