ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У військовому виші провели онлайн-конференцію на тему «Сучасні інформаційні загрози в мілітарній сфері»

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Травня 2021, 17:45 5

Днями у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась науково-практична онлайн-конференція на тему «Сучасні інформаційні загрози в мілітарній сфері». Для участі запрошені представник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Євгеній Єрін, начальник навчально-наукового центру Національного університету оборони України Ольга Сальнікова, представник служби зв’язків з громадськістю ОК «Північ» Олена Мокренчук. Фаховий аналіз ситуації озвучили експерти Центру протидії інформаційним агресіям AM&PM, ментором якого є Олександр Курбан, точку зору західних партнерів виклала генеральний секретар LATO Сигіта Струберга.

Генсек LATO Сигіта Струберга

Нинішня обрана тема для обговорення надзвичайно актуальна у світлі антиукраїнської кампанії, яку розгорнула Росія в останні місяці. Під час онлайн-конференції учасники аналізували, як конкретно РФ застосовувала невійськові засоби дипломатичного, інформаційного, культурного, психологічного, внутрішньополітичного впливу на головні цілі своїх атак. Обговорювали і реакції міжнародного співтовариства, західних партнерів України.

— Аналізуючи останні події, ми зробили висновки, що реальної воєнної загрози для України, а також країн Балтії наразі немає, — говорить пан Курбан. — У сучасній гібридній війні велику частку становлять так звані неконвенційні, інтегровані методи впливу.

Учасники конференції загалом висловилися про її користь і досягнення мети. Ольга Сальнікова зазначила, що основним бажанням було не тільки дізнатися «як там у них», а й поділитися своїми напрацюваннями із західними партнерами.

— Не варто забувати, що саме наша країна перебуває у стані реальної війни, — зауважила пані Ольга.

Полковник Євгеній Єрін

Євгеній Єрін відмітив, що питання, які порушували на конференції, стосувалися не тільки інформаційно-комунікативної діяльності. Багато цікавого сказано про публічну дипломатію, культурний розвиток й інші аспекти суспільно важливої діяльності не тільки ЗС України, а й інших органів державної влади. На його думку, для обговорення такої широкої теми надалі доречно залучати ширше коло профільних фахівців.

— Будь-яка інформаційно-комунікативна діяльність є завданням не лише підрозділів зв’язків з громадськістю, а спільною роботою всіх державних, громадських структур України та її партнерів. Ми чітко усвідомлюємо: тільки разом здобудемо перемогу в інформаційній війні й остаточно переможемо нашого споконвічного ворога — Росію, — зауважив пан Єрін.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини