ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Тбілісі Андрій Таран взяв участь у відзначенні Дня державної незалежності Грузії

Головні події Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Травня 2021, 16:06

Сьогодні, 26 травня, у Тбілісі відбулися урочистості з нагоди Дня державної незалежності Грузії. Серед почесних гостей — українська делегація на чолі з Міністром оборони України Андрієм Тараном.

Про це інформує Міністерство оборони України.

На площі Свободи в грузинській столиці присутні мали можливість спостерігати церемонію прийняття присяги новобранцями сил оборони Грузії.

Українці разом з іншими офіційними особами в Кафедральному соборі Святої Трійці вшанувала пам’ять головнокомандувача Першої Грузинської демократичної республіки генерал-майора Георгія Квінітадзе, прах якого нещодавно репатріювали із Франції.

У програмі візиту також передбачено відвідання Військового реабілітаційного центру імені Національного героя Грузії Маріам (Маро) Макашвілі. Крім того, планується вручення Міністром оборони України відомчих відзнак і нагород України військовослужбовцям та цивільному персоналу оборонного відомства Грузії за вагомий особистий внесок у розбудову і підтримання двостороннього співробітництва між державами.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

Механік-водії, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

Водій категорії C, D (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Оператор відділення управління

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Розвідник групи спеціального призначення

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

11 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---