ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У навчальному артилерійському полку на Львівщині будують три нові казарми та їдальню

Прочитаєте за: 3 хв. 26 Травня 2021, 13:10 14

Як повідомляла АрміяInform, на території навчального артилерійського полку, що дислокується у селищі Старичі на Львівщині, і який входить до складу 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, активно будують одразу чотири капітальні об’єкти: їдальню та три одноповерхові казарми.

На відео: Володимир Хомік, головний інженер будівельної компанії

Регулярно відвідуючи Міжнародний центр миротворчості та безпеки, хід будівництва можна побачити, що називається, неозброєним оком. Зокрема, казарм для військових. Їх, власне, будують поблизу центральної дороги, що тягнеться через село і веде на військовий полігон. Тож, щоразу, їдучи по ній, звертаєш увагу на об’єкти нової інфраструктури, які ростуть, немов гриби після дощу. Менш ніж місяць тому тут будівельники завершували зведення фронтальних стін і кладку цегли до рівня вікон.

Тоді нашій творчій групі, яка їхала на полігон знімати черговий польовий вихід курсантів Національної академії, перегородила дорогу фура з будматеріалами. Тож, випала нагода фотографувати це будівництво і трохи поспілкуватися з головним інженером підрядної будівельної компанії Володимиром Хоміком. Він і розповів, що вони завершують «витягування» стін і приступатимуть до монтажу металевих конструкцій – ферм, на яких кріпитиметься дах.

І ось ми знову тут. Працюють два крани. На деяких будівлях уже кидаються в очі стрункі пірамідоподібні металеві конструкції.

– Наразі на ближній казармі іде монтаж ферм, на які потім піде дерево й покрівля. Водночас працівники виконують гідроізоляцію споруд. Для того спочатку накладають на стіни мастику, потім обкладуть пінопластом і лише згодом обтягнуть гідроізоляційною мембраною. На дальній від дороги третій казармі йде підмурівка по армопоясу. Загальна готовність об’єкту – 65-70%. Наразі у пріоритеті перекрити дах, поставити вікна, щоб приступити до внутрішніх оздоблювальних робіт, ‒ зазначив головний інженер будівельної компанії Володимир Хомік.

За його словами, будівельники до вересня планують перекрити всі три казарми й поставити вікна. Після чого інтенсивно почати внутрішні роботи. Уже підписані договори на них.

– Реально повну здачу об’єктів плануємо восени, – говорить Володимир Ількович. – Дякую за сприяння, розуміння і постійний моніторинг ходу будівництва начальнику Національної академії генерал-лейтенанту Павлові Ткачуку, який цікавиться і контролює наші планові зобов’язання.

Головне нині для будівельників, щоб було регулярне фінансування робіт. На цьому етапі фінансові питання врегульовані й проблем не виникає.

– Повірте, ми зводимо ці будівлі як для своїх дітей! У багатьох будівельників, які тут працюють, є діти, які нині служать строкову або перебувають у районі операції Об’єднаних сил. Тому докладаємо максимум знань, досвіду, і турботи, аби у цих казармах було тепло, затишно і комфортно, ‒ зазначив насамкінець Володимир Хомік. – Дай Боже, щоб вони жили тільки в мирі!

Мітки: будівництво казарм у Старичах, розбудова військової інфраструктури, 184-й Навчальний центр НАСВ

12
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини