ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Руслан Хомчак: «Ці батальйонно-тактичні навчання показали, що ми готові ефективно реагувати на зовнішні загрози»

Важливо Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 26 Травня 2021, 19:17

На загальновійськовому полігоні міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів у Рівненській області відбуваються батальйонно-тактичні навчання однієї з механізованих бригад ЗС України. На навчаннях були присутні Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, командувачі видів, оперативних командувань, всі командири бригад Збройних Сил України, а також представники тренувальних місій Збройних Сил Канади, США, Великої Британії.

Мета заходу – показати нові форми та методи дій підрозділів різних родів військ, сил і видів, які застосовуються за єдиним замислом. Це – об’єднана підготовка, яка складається з міжвидової та міжродової складових. Участь у заняттях бере керівний склад військових частин, з’єднань та органів військового управління Збройних Сил, зокрема командири бойових бригад.

– Сьогоднішні навчання, які ми провели з керівним складом ЗС України, з командирами бригад та командувачами, показали, що ми здійснили чергові кроки вперед як у процесі управління підрозділами та військами, так і під час планування і зміни тактичних епізодів обстановки на полі бою, – повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак під час спілкування з представниками засобів масової інформації.

Безпосередньому відпрацюванню практичних дій підрозділів передував  етап планування, теоретичної та практичної частини роботи комплексної системи розвідки, дорозвідки, роботи засобів радіоелектронної боротьби. Відбулися навчання батальйонних тактичних груп (БТГр) з бойовою стрільбою у наступі, дії малих тактичних груп Сил спеціальних операцій, завдавання зосередженого ракетно-авіаційного удару тощо. Особлива увага приділялася комплексному застосуванню високоточної зброї, безпілотних літальних апаратів, засобів РЕБ, автоматизованих систем управління та іншого сучасного озброєння.

– Збройні Сили України вже не перший рік навчаються за стандартами НАТО – це повсякденна діяльність наших військ під час навчань, де працюють тисячі стандартів країн Альянсу. Стандарти, продемонстровані сьогодні в дії, стосувалися як ухвалення рішень, так і тактичних дій, ураження цілей тощо. У заняттях взяли участь військовослужбовці країн-членів НАТО, з якими ми не тільки навчаємось, але й аналізуємо результати та підбиваємо підсумки, – акцентував Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Під час підготовки нинішніх занять був врахований досвід бойового застосування провідних армій світу, висновки з дій підрозділів РФ під час останніх навчань, а також досвід, набутий Збройними Силами України під час відбиття збройної агресії російської федерації. Усі ці дані були проаналізовані у Генеральному штабі ЗС України та сформовані відповідні рекомендації для командирів оперативно-тактичної ланки.

– Сьогодні максимально застосували те озброєння, яке ЗС України мають на озброєнні з метою покращення як вмінь та навичок командирів, штабів щодо управління цією зброєю, так і щодо ефективного застосування з метою максимального завдавання втрат противнику і збереження своїх військ, – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України.

Фото та відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Роботу американської реактивної артилерійської системи HIMARS у зв’язці з українським безпілотним авіаційним комплексом «Фурія» показали в ефірі Армія TV.

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

Скоро захисники та захисниці зможуть оформити статус учасника бойових дій на порталі Дія. 

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

Щонайменше чотири людини загинули і 9 поранені внаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини. 

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Днями Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський працював в одному з навчальних центрів ЗСУ, де тривають тестування різних форм комплексного застосування наземних і повітряних роботизованих та безпілотних систем в умовах реального бою. 

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Міністерство оборони почало закуповувати «Мавіки» та постачати їх до військ. Вже 10 150 «Мавіків» доставлено українським захисникам.

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Батальйон ім. Шейха Мансура спільно з бійцями 65 ОМБр здійснили шквальний обстріл ворожих позицій з чотирьох БМ-21 «Град» на Півдні.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Командир міномета, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Служба у Збройних Силах України, снайпер

від 20100 до 50000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ