Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…
Російський концерн «Алмаз-Антей» підтвердив запуск ракети з «Бука», якою російські терористи збили Боїнг-777 Малайзійських авіаліній.
Про це у мережі Facebook написав військовий експерт Вадим Лукашевич.
«Сьогодні сталася найважливіша подія в справі загибелі рейсу МН17 – виробник «Бука» російський концерн «Алмаз-Антей» підтвердив запуск ракети, яка збила малайзійський «Боїнг» над Донбасом 17 липня 2014 року з району села Первомайське на південь від м. Сніжне», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, літак «Боїнг-777» Малайзійських авіаліній, який прямував із Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.
19 червня 2019 року JIT назвала імена чотирьох підозрюваних, які вважаються причетними до транспортування і бойового застосування ракетного комплексу «Бук», яким було збито літак рейсу МН17. Троє з них – росіяни. Це колишній офіцер ФСБ, так званий колишній міністр оборони «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков), генерал, а на час знищення літака полковник ГРУ ГШ Збройних сил РФ, глава «ГРУ ДНР» Сергій Дубинський і підполковник спецпризначення ГРУ Олег Пулатов. Четвертий – українець Леонід Харченко, який воював на боці «ДНР».
Бійці 12 бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії України зачистили позиції окупантів, ліквідували ворожу піхоту і захопили трофейну зброю в густих лісах біля Сіверського Донця.
Унаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини одна людина загинула і шість поранені.
Американський оборонний стартап Ares Industries оголосив про перше льотне випробування нової протикорабельної крилатої ракети, що розробляється для Збройних сил США.
Контррозвідка Служби безпеки зірвала нові спроби воєнної розвідки рф отримати актуальні дані про оборону Запоріжжя. У результаті спецоперації в обласному центрі затримано російського інформатора, який шпигував за підрозділами ЗСУ.
Міністерство оборони України ініціювало розробку техніко-функціональних вимог до турнікетів, відповідно до сучасних стандартів НАТО у сфері надання домедичної допомоги на полі бою.
На Харківському напрямку російські окупаційні війська почали залучати солдатів строкової служби. російське суспільство вже інформаційно підготували до такого розвитку подій, тому невдовзі строковики можуть з’явитися також і на інших напрямках.
Захищаємо світ
Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…