ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві 30 ветеранів АТО/ООС розпочали навчання за програмою професійного розвитку «Кіберзахисники»

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: 3 хв. 25 Травня 2021, 12:42

У Києві розпочалося навчання першого потоку учасників програми професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники». 30 ветеранів та ветеранок, які успішно подолали відбірковий етап, протягом 4 місяців опановуватимуть нову професію, інформує пресслужба Мінветеранів.

Усього на участь у програмі надійшло 460 заявок від ветеранів, які пройшли обов’язкове попереднє тестування. Усі заявки було проаналізовано та відібрано 30 учасників першого потоку. Для тих, хто не потрапив цього разу на програму, у вересні стартує навчання другого потоку, ще 30 ветеранів зможуть приєднатися до навчання.

Програму «Кіберзахисники» розроблено за сприяння Міністерства у справах ветеранів та Ради національної безпеки та оборони України для професійної перепідготовки колишніх військових та сприяння зміцненню системи захисту цифрової інфраструктури в Україні загалом. Учасники пройдуть професійні тренінги, а після їх закінчення – отримають визнаний державою сертифікат у галузі кібербезпеки, можливість безкоштовно скласти сертифікаційний іспит CISCO Academy та допомогу з працевлаштування у державному та приватному секторах.

− Є три причини, чому те, що тут сьогодні відбувається, важливо. Перша – соціальна. Навчання − це один із найкращих практичних інструментів для реадаптації захисників після повернення з війни. Ветерани взаємодіють з менторами, викладачами та слухачами і знаходять себе у новій якості. Друга причина – це професійний розвиток, конкурентоспроможність на ринку праці та самодостатність. Після повернення до мирного життя ветерани мають стати активними членами своїх громад. Мінветеранів працює над тим, щоб ветерани ставали успішними та економічно незалежними, а сучасна сфера ІТ дозволяє це реалізувати повною мірою. І третя причина – це про відповідальність та позицію. Війна триває не тільки на полі бою, але і в кіберпросторі. Тому ветерани зможуть застосовувати навички, здобуті під час служби, у сфері кібербезпеки та продовжувати захищати свою країну, − зазначив заступник міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний.

Довідка про програму «Кіберзахисники»:

Програма професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції ветеранів та ветеранок АТО/ООС «Кіберзахисники» надає ветеранам та ветеранкам АТО/ООС безкоштовну можливість професійного навчання з кібербезпеки. Програма допомагає ветеранам розвинути нові технічні, аналітичні, комунікаційні та особистісні навички, необхідні для побудови кар’єри у сфері кібербезпеки, реінтеграції в суспільство та нову професію. Також ветерани мають можливість додатково навчатися технічній та IT англійської мови. Програма реалізується Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) за стратегічної та фінансової підтримки Управління з координації надання допомоги США країнам Європи та Євразії Державного департаменту США в партнерстві з НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

Отримати додаткову інформацію про програму професійного розвитку та реінтеграції ветеранів АТО / ООС «Кіберзахисники», а також програму CRDF Global із покращення безпеки в кіберпросторі в Україні, можна на офіційному вебсайті програми www.cyberdefenders.org.ua.  

Читайте нас в Telegram
На Херсонщині на міні підірвалося два рибаки

На Херсонщині на міні підірвалося два рибаки

Прийшовши зранку на риболовлю, на березі річки вони натрапили на вибухонебезпечний предмет, у результаті детонації якого отримали значні поранення.

Україна та США поглиблюють співпрацю у сфері військової медицини

Україна та США поглиблюють співпрацю у сфері військової медицини

У Рамштайні, Німеччина, відбулася зустріч між представниками військової медицини України та США.

«Ахматовцы, чеченцы приехали»: перехоплення ГУР з бєлгородської області

«Ахматовцы, чеченцы приехали»: перехоплення ГУР з бєлгородської області

Головне управління розвідки Міністерства оброни України 12 квітня 2024 року опублікувало перехоплення розмови матері з російським військовослужбовцем з грайворонського напрямку бєлгородської області російської федерації.

Президент: Громади, сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв

Президент: Громади, сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв

Володимир Зеленський нагадав, що кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення.

У ЄС схвалили кримінальне покарання за обхід санкцій проти росії

У ЄС схвалили кримінальне покарання за обхід санкцій проти росії

Рада ЄС ухвалила закон про мінімальні правила покарання за порушення або обхід санкцій, в тому числі спрямованих проти росії, у країнах Європейського союзу.

Над Криворізьким районом сили ППО знищили російську ракету Х-59

Над Криворізьким районом сили ППО знищили російську ракету Х-59

Удень 12 квітня у небі над Криворізьким районом наші захисники неба знищили ворожу крилату ракету.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій-механік

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Навідник, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Технік служби захисту інформації в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область