ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як Одещина готується боронитися

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Травня 2021, 19:28

На одному з полігонів Одещини розпочалися планові навчальні збори з управління підрозділами територіальної оборони області. Їхня основна мета — підвищення рівня індивідуальної підготовки резервістів офіцерського складу.

Тижневі збори відбуваються під керівництвом військкома Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Євгена Борисова.

— У перший день резервісти прибули на місце дислокації, де їм оформили відповідні документи з урахуванням військово-облікової спеціальності, провели інструктаж із заходів безпеки. Також військовозобов’язаних забезпечили обмундируванням, взуттям та речами особистої гігієни. На збори призивали лише офіцерів запасу. Упродовж тижня з ними проводитимуть заняття з вогневої, інженерної, медичної підготовки, тактики. Крім того, резервісти працюватимуть у групах відповідно до напрямків діяльності. Результатом зборів стане штабне тренування, — розповів командир бригади ТрО Одещини полковник Олег Березовський.

Особливу увагу в підготовці офіцерів тероборони приділятимуть формуванню навичок в управлінні підрозділом.

Серед резервістів є ті, хто не вперше бере участь у таких зборах. Наприклад, директор позашкільного навчального закладу «Одеський міський центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост № 1», резервіст капітан Володимир Плахутенко на них вже вп’яте.

— Постійно працюю в напрямку військово-патріотичного виховання з молоддю, ми регулярно проводимо стройову і вогневу підготовки, інші цікаві заходи, що знайомлять дітей із Збройними Силами України. Тож до умов полігону мені не звикати. А ось знайомства з новими людьми й можливості попрацювати в команді я завжди чекаю з нетерпінням, — говорить чоловік.

На відміну від Володимира, офіцер запасу майор Сергій Мангул на зборах уперше.

— Свого часу проходив службу в Національній гвардії України. Маю за плечима чотири ротації в район проведення ООС. Нині працюю охоронцем у торговельному центрі. Недавно вирішив підписати контракт із ЗСУ. Щоправда, ще не визначився з якою частиною. Сподіваюся, під час зборів визначуся, — поділився планами на майбутнє резервіст.

Нагадаємо, що на час навчань за тероборонівцями зберігається зарплата та місце на основній роботі. А годуватимуть прибулих у стаціонарній їдальні тричі на день — обіцяють смачне й різноманітне меню.

Фото: Пресслужба Одеського обласного ТЦК та СП

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook