ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дії у наступі та обороні, водіння у складних умовах місцевості, захоплення вигідних рубежів – як проходить вишкіл князівська бригада

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Травня 2021, 13:16 4

На одному із загальновійськових полігонів триває польовий вишкіл підрозділів окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Під час чергового етапу підготовки військовослужбовці відпрацювали завдання двосторонніх тактичних навчань з використанням системи лазерної імітації стрільби LASERTAG.

Як розповіли журналістові АрміяInform у князівській бригаді, система являє собою комплект лазерних випромінювачів і приймачів, що встановлюються на одностроях та екіпіруванні солдатів, на ствол зброї кожного вояка й кожної одиниці техніки, залучених до навчань. Танкові, механізовані, мотопіхотні підрозділи обладнані датчиками та лазерами, що фіксують попадання, поки особовий склад і бойова техніка ведуть умовні бої одне з одним.

Навчання із застосуванням лазерних імітаторів є ефективними, адже умови максимально наближені до реальної бойової обстановки, де можна оптимально поєднати тактичні навички й вогневу підготовку. Окрім того, під час цього етапу навчань військовослужбовці мають можливість навчитись взаємодіяти без бойової стрільби.

Відпрацювання та підготовка елементів наступального та оборонного бою, водіння бойової техніки у складних умовах місцевості, захоплення вигідного рубежу, надання першої медичної допомоги пораненим та їх подальша евакуація з поля бою — наразі відпрацьовується широкий спектр завдань. Під час наступу підрозділи вчаться діяти швидко та злагоджено, а також миттєво реагувати на зміни обстановки. Надалі вояки відпрацьовуватимуть усі ці питання з бойовою стрільбою.

Паралельно воїни виконали практичні стрільби з автоматів, кулеметів, гранатометів різних систем та іншого озброєння. Усі вправи виконано на відмінно.

Навчання підрозділів князівської бригади тривають, незабаром — їхній наступний етап, стрільби всіх підрозділів із важкого озброєння.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл