ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна хоче розвивати співробітництво з промисловцями оборонної галузі Франції

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Травня 2021, 14:58 13

Днями відбулася зустріч генерального директора Укроборонпрому Юрія Гусєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном. Про це повідомляється на сайті ДК «Укроборонпром».

Сторони обговорили питання щодо можливої співпраці з промисловцями оборонної галузі Франції. Очільник Концерну висловив своє бажання започаткувати взаємовигідне партнерство.

Юрій Гусєв відзначив дипломата нагородою за вагомий внесок в розвиток оборонної промисловості України та подякував французькій стороні за послідовну підтримку реформи українського ОПК.

Пан Етьєн де Понсен запевнив керівництво Концерну у цілковитій підтримці реформи оборонно-промислового комплексу України та вручив гендиректору Укроборонпрому медаль, на якій зображено символи Французької республіки.

– Для мене честь отримати цю медаль. Пишаюся тим, що наша робота справила позитивне враження на французьких колег. Це вкотре підтверджує, що ми на правильному шляху! – заявив Юрій Гусєв.

Франція – провідний гравець на світовому ринку озброєнь, стабільно утримується в трійці лідерів світового експорту озброєнь.

У 2020 році уряд Франції засвідчив свою підтримку реформи Укроборонпрому, виділивши значну фінансову підтримку на консультаційні послуги міжнародних експертів для розробки цільової моделі корпоративного управління Концерну.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Озброєння та техніка