ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі триває спільний вишкіл українських та британських військових моряків у межах місії ORBITAL

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Травня 2021, 20:22 1

У місті Одеса на борту патрульного корабля Королівського флоту Великої Британії Trent та на базі 59-го будинку офіцерів тривають заходи підготовки особового складу Військово-Морських Сил ЗС України за участю екіпажу корабля Королівських ВМС Великої Британії та інструкторів штабу навчальної місії ORBITAL.

На практиці та в теорії іноземні колеги  впродовж двох тижнів ознайомлюють українських військових з типовою організацію служби на кораблях Великої Британії. Наразі для українських моряків організоване показове тренування з боротьби за живучість корабля, продемонстровано порядок проведення вертолітних операцій, управління і координації польотами з борту. Також їх ознайомили зі спеціальним обладнанням і спорядженням патрульного корабля Королівського флоту.

Попереду на українських військових моряків чекають заняття з організації корабельної служби та планування повсякденної діяльності і тренування типу PASSEX. Окрім того, українські військові моряки ознайомляться з порядком проведення доглядових операцій та організації проведення стрільб.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини