ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Слідчі органи приділятимуть більше уваги ухилянтам від військової служби

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Травня 2021, 13:29 4

«Україна впродовж семи років протистоїть збройній агресії Російської Федерації. Збройні Сили та інші військові формування беруть активну участь у захисті територіальної цілісності нашої держави. Водночас їхні боєготовність та боєздатність значною мірою залежать від належного правопорядку серед особового складу та суворого дотримання порядку проходження військової служби», – зазначив у своєму виступі заступник Генерального прокурора України Максим Якубовський на міжвідомчій нараді за участю керівного складу ДБР, Національної поліції України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, а також спеціалізованих прокуратур у військовій та оборонній сфері.

Найбільший відсоток кримінальних правопорушень, щодо яких здійснюють розслідування правоохоронці стосовно військовослужбовців, – самовільне залишення місця служби та ухилення від проходження військової служби. Тож ці проблемні питання стали основними для обговорення на нараді.

За словами керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, у підрозділах ЗСУ та інших військових формуваннях трапляються випадки самовільного залишення місця служби, що безпосередньо впливає на їхні боєздатність та боєготовність.

Після обговорення проблемних питань учасники конференції ухвалили рішення та розробили комплекс дій для їхнього розв’язання. Визначено алгоритм заходів для активізації досудового розслідування у кримінальних провадженнях, належної взаємодії оперативних підрозділів Державного бюро розслідувань і Національної поліції, а також Військової служби правопорядку у Збройних Силах України під час розшуку військовослужбовців, проведення комплексу профілактичних заходів у військових підрозділах з метою запобігання випадкам ухилення військовослужбовців від військової служби.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство