ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Естонія зробить усе від неї залежне, щоб двері НАТО залишалися відкритими для України

Новини світу та України
18 Травня 2021, 9:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Естонія зробить усе від неї залежне, щоб упевнитися, що двері НАТО залишаються відкритими для України.

Про це повідомила прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас, інформує  «Інтерфакс-Україна».

«Найкраща відповідь на агресію – це завжди досягнення успіху в реформах, це наблизить вас до ЄС і НАТО. Естонія підтримує територіальну цілісність і євроатлантичну інтеграцію України. Наша підтримка завжди була і завжди буде гучною і чіткою. Ми також зробимо все від нас залежне, щоб упевнитися, що двері НАТО залишаються відкритими, а в ЄС ми працюватимемо над відповіддю на провокаційні дії Росії», – сказала Кая Каллас на пресконференції після переговорів з прем’єр-міністром України.

Вона наголосила, що реформи зроблять життя кращим для всіх в Україні, оскільки вони створять нові можливості для навчання, відкриття нових підприємств і для розвитку громадянського суспільства.

«Ми знаємо, що Україна хоче більшої інтеграції з ЄС, ми можемо підтримати вас у цьому. Чим кращі ви в реформах, тим більше у нас є чого запропонувати. Це добре, що український уряд створив сприятливий діловий клімат і політику, оскільки це пріоритет, вам треба домогтися успіху в боротьбі з корупцією, тому що корупція позбавляє демократії. Вам треба досягти успіху в судовій реформі. Тільки коли суди ухвалюють справедливі вироки, інвестори будуть впевнені, що вони можуть інвестувати у вашу країну. Це найкраща підтримка, яка допоможе перебудувати країну», – наголосила Кая Каллас.

Глава уряду відзначила успіх України в електронному урядуванні.

Крім того, прем’єр-міністр запевнила, що Естонія ніколи не визнає незаконної анексії Криму.

«Ми працюємо разом з ЄС над тим, щоб забезпечити, що Крим буде частиною вільного світу знову. Попри російську агресію, ви відстояли свою позицію і набралися терпіння, тож  зберігайте позитивний дух», – наголосила Кая Каллас.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
Olx Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

RobotaUa Стрілець – санітар

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Olx Бойовий медик у ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Самбір, Львівська область

Olx Старший стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Olx Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область