ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Національній академії підбили проміжні підсумки удосконалення освітнього процесу за участю експертів НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Травня 2021, 20:16

Начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук взяв участь у відеоконференції з експертами Північноатлантичного альянсу на чолі з координатором програми DEEP (Defence Education Enhancement Program) паном Маріушом Солісом. Під час заходу сторони підбили підсумки, презентували здобутки за рік, обговорили актуальні виклики, а також окреслили пріоритетні напрямки подальшого співробітництва. До роботи керівного складу Академії також долучився радник від Збройних сил Німеччини підполковник Грегор Бранд.

Лише минулого року, завдяки, зокрема, плідній співпраці з іншими учасниками Програми DEEP, у навчальному закладі продовжили проведення курсів лідерства L-1C, так званий курс капітанів, який зазнав низку суттєвих вдосконалень. Також значних зрушень вдалось досягти в організації вивчення курсантами Академії англійської мови.

Окрім цього, триває нарощення спроможностей надзвичайно потрібного сьогодні дистанційного навчання. Попри об’єктивні перепони, у Національній академії не зупиняються у питаннях підвищення методичної майстерності науково-педагогічних працівників під керівництвом іноземних інструкторів. Також спільно із викладачами Академії Збройних сил США «Вест Пойнт» активно напрацьовується та вдосконалюється система формування лідерської компетентності майбутніх офіцерів.

‒  Щиро вдячний всім експертам, насамперед керівнику програми DEEP пану Маріушу Солісу, за постійну підтримку та допомогу в розвитку військової освіти в Україні та нашої Академії зокрема, ‒ наголосив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. ‒ Хочу наголосити, що ми розглядаємо програму DEEP як важливу складову підготовки сучасних офіцерів Збройних Сил України, а також як дієвий механізм досягнення сумісності наших випускників з офіцерами НАТО.

Довідково: Програма НАТО «Удосконалення військової освіти» (Defence Education Enhancement Program – DEEP) об’єднує професорсько-викладацький склад навчальних закладів у країнах-членах НАТО та країнах-партнерах, зокрема й військових вишів України. А її метою є підтримка реформування системи військової освіти відповідно до стандартів НАТО.

Фото пресслужба Національної академії

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл, Новини