І хоча ця премія персональна, Марія вважає, що в її особі нагороду отримала вся команда правозахисників «Альменди» — організації, що вже понад десять років на всіх рівнях захищає…
У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась вже тринадцята за рахунком Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».
Її учасники працювали у 5 секціях, які стосувалися перспектив розвитку: озброєння та військової техніки механізованих і танкових військ; роботизованих, автономних і дистанційно керованих зразків ОВТ; ракетно-артилерійського озброєння; систем управління військами; озброєння та військової техніки спеціальних військ. Загальним модератором конференції був начальник Наукового центру Національної академії сухопутних військ доктор технічних наук полковник Володимир Грабчак.
Серед тем, які обговорили науковці були, зокрема: «Концепція побудови бойового наземного роботизованого комплексу важкого класу на базі бронетранспортера БТР-4Е», «Дистанційно керований робототехнічний комплекс розмінування», «Пасивна система виявлення, фотозахоплення і знешкодження БПЛА», «Хід державних випробувань РСЗВ «Вільха-М», «Соціальні Інтернет-сервіси як кіберзброя сучасної війни», «Сучасні вітчизняні розробки засобів пошуку та виявлення вибухонебезпечних предметів». Усього було подано більше ніж 450 тез доповідей.
Участь у конференції взяли понад 130 осіб, з яких близько 60 науковців з вищих навчальних закладів України, зокрема військових, наукових установ, підприємств та організацій. Серед них були і представники Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України, Центрального НДІ озброєння та військової техніки ЗС України, ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування» імені О. Морозова, ТОВ «Запорізький механічний завод» та інших.
Чимало було і закордонних гостей, які приєдналися до своїх українських колег. Серед них військовослужбовці з країн-партнерів України: Великої Британії, Литовської Республіки, Німеччини та Сполучених Штатів Америки.
У зв’язку із заходами щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції захід в основному відбувався в онлайн-режимі.
– Російсько-українська війна вимагає рішучих і нестандартних дій. Бойовий досвід вчить нас брати на озброєння передові ідеї, які на практиці довели свою прогресивність і забезпечили позитивні результати. Загострення вогневого протистояння на сході держави, зростання агресивної концентрації російських військ на кордоні з Україною – ці та інші військово-політичні чинники висувають чіткі оборонні завдання, зокрема і перед науковцями, які потрібно швидко вирішувати, – зазначив у своєму виступі начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.
Напередодні Дня науки в Національній академії відзначили найкращих науковців видового навчального закладу.
Фото пресслужби Національної академії
@armyinformcomua
Бійці батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка розгромили цілу колону ворожої бронетехніки.
Дронарі 414 окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем ЗСУ вполювали на так званому «курсько-бєлгородському напрямку» доволі рідкісну військову техніку росіян.
У рамках заходів деструктивного інформаційно-психологічного впливу противника почастішали випадки оголошення так званим «слідчим комітетом» московського режиму про заочні «вироки» представникам Інтернаціональних легіонів оборони України.
Збройні Сили України продовжують демонструвати ефективність у використанні сучасних технологій на полі бою. Зокрема, нещодавно стало відомо про успішне застосування оптоволоконного дрона бійцями 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
Українські військові захопили в районі Покровська нову партію російських загарбників, які охоче поділилися тактикою свого командування на цьому напрямку.
Дрони 20 окремого полку безпілотних систем К-2 зупинили російську МТ-ЛБ, яка спробувала атакувати наші позиції.
від 30000 до 100000 грн
Іванівка, Одеська обл.
2-й відділ Березівського РТЦК та СП
І хоча ця премія персональна, Марія вважає, що в її особі нагороду отримала вся команда правозахисників «Альменди» — організації, що вже понад десять років на всіх рівнях захищає…