ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові відбулась науково-технічна конференція «Перспективи розвитку ОВТ Сухопутних військ»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2021, 12:16

У Національній  академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась вже тринадцята за рахунком Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».

Її учасники працювали у 5 секціях, які стосувалися перспектив розвитку: озброєння та військової техніки механізованих і танкових військ; роботизованих, автономних і дистанційно керованих зразків ОВТ; ракетно-артилерійського озброєння; систем управління військами; озброєння та військової техніки спеціальних військ. Загальним модератором конференції був начальник Наукового центру Національної академії сухопутних військ доктор технічних наук полковник Володимир Грабчак.

Серед тем, які обговорили науковці були, зокрема: «Концепція побудови бойового наземного роботизованого комплексу важкого класу на базі бронетранспортера БТР-4Е», «Дистанційно керований робототехнічний комплекс розмінування», «Пасивна система виявлення, фотозахоплення і знешкодження БПЛА», «Хід державних випробувань РСЗВ «Вільха-М», «Соціальні Інтернет-сервіси як кіберзброя сучасної війни», «Сучасні вітчизняні розробки засобів пошуку та виявлення вибухонебезпечних предметів». Усього було подано більше ніж 450 тез доповідей.

Участь у конференції взяли понад 130 осіб, з яких близько 60 науковців з вищих навчальних закладів України, зокрема військових, наукових установ, підприємств та організацій. Серед них були і представники Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України, Центрального НДІ озброєння та військової техніки ЗС України, ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування» імені О. Морозова, ТОВ «Запорізький механічний завод» та інших.

Чимало було і закордонних гостей, які приєдналися до своїх українських колег. Серед них військовослужбовці з країн-партнерів України: Великої Британії, Литовської Республіки, Німеччини та Сполучених Штатів Америки.

У зв’язку із заходами щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції захід в основному відбувався в онлайн-режимі.

– Російсько-українська війна вимагає рішучих і нестандартних дій. Бойовий досвід вчить нас брати на озброєння передові ідеї, які на практиці довели свою прогресивність і забезпечили позитивні результати. Загострення вогневого протистояння на сході держави, зростання агресивної концентрації російських військ на кордоні з Україною – ці та інші військово-політичні чинники висувають чіткі оборонні завдання, зокрема і перед науковцями, які потрібно швидко вирішувати,  – зазначив у своєму виступі начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Напередодні Дня науки в Національній академії відзначили найкращих науковців видового навчального закладу.

Фото пресслужби Національної академії

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини