ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Туреччина передала обладнання для поліпшення реабілітації поранених українських військових

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Травня 2021, 10:34 5

У Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі м. Ірпінь відбулися урочистості щодо передачі українським медикам від народу Туреччини допоміжного обладнання для оснащення майбутнього відділення реабілітації пацієнтів з наслідками пошкоджень і захворювань центральної нервової системи та інвалідів.

Про це повідомляється на сторінці Командування Медичних сил Збройних Сил України у Facebook.

Так, координатор програм ТІКА в Україні Турецької агенції зі співробітництва та координації Есмер Джунейтер передав пристрій для безперервної пасивної розробки колінного суглоба, побутову техніку та допоміжні ліжка, що допоможе покращити умови перебування майбутніх пацієнтів і, враховуючи новітні закордонні методики, дозволить перебувати в палатах їхнім рідним.

«Ми працюємо в Україні з 1998 року. Перший офіс було відкрито в Криму, а згодом і в Києві. Після незаконної анексії Криму РФ у 2014 році наш Кримський офіс було закрито. Наразі ми маємо налагоджені контакти з Офісом Президента України в особі Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка, тому із задоволенням погодилися на пропозицію допомогти з відповідним обладнанням для здійснення реабілітації українських військових. Впевнений, що наша співпраця триватиме й надалі», розповів Есмер Джунейтер.

«Я вдячний Вам і народу Туреччини за підтримку, бо знаю на власному досвіді, наскільки важливим для наших бійців, які зазнали важких поранень, є проходження відповідного лікування та реабілітації, а також створення для них комфортних умов та можливості перебування разом з ними близьких, що значно покращить та пришвидшить цю реабілітацію», підкреслив Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко.

Тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил Збройних Сил України полковник медичної служби Сергій Халік також висловив представникам Турецького агентства зі співробітництва та координації подяку за підтримку і допомогу. Він підкреслив, що співпраця з Туреччиною відбувається у багатьох напрямках, зокрема і щодо отримання медичного обладнання та проведення реабілітації в цій країні поранених захисників України.

Наприкінці офіційної частини начальник Військово-медичного клінічного лікувально-реабілітаційного центру м. Ірпінь полковник медичної служби Андрій Кіх на знак подяки вручив координатору програм ТІКА в Україні пам’ятний знак медичного центру та запросив його відвідати урочисте відкриття відділення реабілітації пацієнтів з наслідками пошкоджень і захворювань центральної нервової системи та інвалідів, яке відбудеться вже цього літа.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Реабілітація