Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич, виступаючи на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни», наголосив, що тема тероборони є дуже актуальною в побудові сучасної системи державної безпеки. А для нас першочергове завдання — максимально швидко інтегрувати в територіальну оборону нові структурні підрозділи, які з’явилися внаслідок проведеної адміністративно-територіальної реформи.
Одна з важливих проблем у реформуванні територіальної оборони України, яку порушив на форумі генерал-майор Баргилевич, — невідповідність уніфікованої системи розгортання підрозділів, яка однакова в усіх регіонах країни.
— Це не зовсім правильно, — вважає Анатолій Баргилевич. — Реформування передбачає формування військових частин і підрозділів територіальної оборони відповідно до людського, фінансового, матеріально-технічного ресурсу, інших чинників району базування, притаманних певним регіонам.
Командувач територіальної оборони СВ ЗСУ нагадав, що Україна не має однакових регіонів, які за своїми можливостями можуть однаково розгортати свої підрозділи.
— Тому ми повинні зробити так, щоб був гнучкий підхід до цієї системи.
Крім того, за словами Анатолія Баргилевича, в майбутньому має принципово змінитися сам підхід до системи підготовки підрозділів територіальної оборони та підготовки громадян до захисту держави.
— На сьогодні в кожному регіоні, в кожній області є багато організацій і структур, які готують молодь, добровольців, — зауважив Командувач територіальної оборони. — А потрібно створити єдину систему, яка охоплюватиме всі верстви населення від 16 до 60 років та працюватиме в інтересах держави за єдиним замислом і планом.
За словами генерал-майора Баргилевича, наразі, відповідно до адміністративного поділу, існує 25 бригад — 24 в областях та одна в м. Києві. Пропонується збільшити їхню кількість у населених пунктах, які мають ключову роль у питаннях національної безпеки. Крім того, передбачено збільшення чисельності підрозділів територіальної оборони негайного реагування.
@armyinformcomua
Бійці 3-го Інтернаціонального легіону оборони України продемонстрували неймовірну майстерність, збивши ворожий дрон-камікадзе на ходу.
Верховна рада підтримала законопроєкт щодо створення та функціювання Єдиного реєстру українських військовослужбовців.
На Покровському напрямку ситуація залишається напруженою і складною. Противник не полишає спроб штурмувати. Адже росіяни відчайдушно прагнуть вийти на кордони Дніпропетровської області.
Під приводом «забезпечення безпеки» російська влада продовжує масово відключати мобільний інтернет у регіонах, щоб обмежити доступ населення до небажаної інформації та посилити контроль.
Оператори безпілотних систем 68-ї окремої єгерської бригади демонструють дивовижну філігранність в управлінні своїми дронами, вистежуючи російських окупантів, де б ті не ховалися.
На Покровському напрямку — найскладніше з усіх відтинків східного фронту. Кількість штурмових дій лише зростає. До того ж ворог націлився на логістику Сил оборони.
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…