ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники Київської асоціації військових аташе відвідали район проведення ООС

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Травня 2021, 8:23 6

Напередодні, 11 травня, в районі операції Об’єднаних сил відбувся робочий візит представників воєнно-дипломатичних установ іноземних держав.

Про це повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

До складу делегації увійшли Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Швеція в Україні капітан 1-го рангу Бьорн Вільберн, Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Данія в Україні капітан 1-го рангу Фелікс Ебестад та Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Норвегія в Україні підполковник Бойє Лілеруд.

Заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов ознайомив членів іноземної делегації з поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі ООС.

Керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін генерал-майор Сергій Салкуцан поінформував присутніх про головні завдання, покладені на СЦКК та хід їхнього виконання.

Також, делегація військових аташе відвідала підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання на лінії зіткнення з противником, та ознайомилася з інфраструктурою і роботою контрольного пункту в’їзду-виїзду «Золоте».

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Події