ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На базі окремої бригади морської піхоти стартував мобільний Курс лідерства базового рівня для сержантського складу

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Травня 2021, 12:30 2

У такому форматі Курс базового рівня для сержантського складу проводиться на виконання рішення Головнокомандувача Збройних Сил України. Подібна практика була впроваджена з метою підготовки особового складу тих бойових бригад, які активно залучаються до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, і через це не мали можливості направляти своїх військовослужбовців до навчальних центрів.

– Проведення Курсу лідерства у такому форматі полегшить та пришвидшить отримання відповідного рівня підготовки молодшими командирами, які через насичений графік виконання завдань за призначенням не мали можливості отримати його у Центрі підготовки сержантського складу, – зазначив головний старшина командування морської піхоти прапорщик Сергій Комлик.

Перед початком занять морські піхотинці пройшли теоретичне тестування у межах єдиного вступного іспиту. Зокрема майбутніх старшин та сержантів перевіряли на знання основних Законів України, керівних документів Збройних Сил України та Статутів ЗС України, спеціальної підготовки, тактичної медицини тощо. 

Навчання для одеських морських піхотинців проводять інструктори Центру підготовки сержантського складу. Курс триватиме більш як три тижні відповідно до кваліфікаційного стандарту. 

Крім того, за навчальним процесом як ментори спостерігатимуть представники канадської навчально-тренувальної місії UNIFIER.

По завершенню Курсу лідерства військовослужбовці отримають сертифікати та матимуть можливість обіймати посади командирів відділень та рівні до них посади.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook