ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ветеранський простір» розширює робочий діапазон

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Травня 2021, 15:44 3

Комунальний заклад «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради – спільна платформа взаємодії між державними та недержавними установами, зацікавленими у соціальній адаптації ветеранів та військових, які завершують службу, а також розв’язання їхніх побутових питань.

Створений у червні 2020 року заклад продовжує розвиватися. Тут надають не лише консультації щодо організації оздоровлення, оформлення пільг, вирішення житлових та земельних проблем. Окрім консультаційної та координаційної роботи, комунальний заклад започаткував та реалізовує низку проєктів. 

Один з них – «Успішне працевлаштування ветерана». Проєкт реалізовується у співпраці з обласним центром зайнятості з метою допомогти ветеранам у працевлаштуванні, відкрити власну справу чи підвищити кваліфікацію.

Інший пілотний проєкт – «Плече побратима», який реалізовується спільно з обласною філією Державної установи «Центр Пробації», Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він спрямований на надання психосоціальної підтримки, соціального супроводу членів ветеранської спільноти, родичі яких були засуджені та відбувають покарання. Мета проєкту – не допустити злочинів у ветеранському середовищі.

Мережа фахівців із роботи з ветеранами та їхніми родинами у Рівненській області має на меті забезпечення доступності соціальних послуг для вказаних категорій населення. А також створення допоміжної інформаційно-ресурсної бази організацій, які працюють з ветеранами. 

Крім того, цього року Рівненська область стала першою в Україні, де втілюється пілотний проєкт «Підвищення стресостійкості та соціальної спроможності громад Рівненщини шляхом взаємодії з ветеранами російсько-української війни». Реалізовується він як частина національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО.  

У планах організації  – розширення робочого простору, аби в кожному районі, територіальній громаді, віддаленому населеному пункті працювала людина, яка знає проблеми ветерана та потреби родин загиблих воїнів. 

Фото та відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство