ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці стартувало безплатне двотижневе навчання ветеранів, які бажають відкрити власний бізнес

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Травня 2021, 13:38

Допомогти вінницьким ветеранам розпочати власну справу або ж масштабувати вже наявний бізнес узявся тематичний фонд «Арсенал підтримки». Заявки на безоплатне двотижневе навчання, що нині стартувало, подали два десятки ветеранів. З першого дня навчання стало зрозуміло, що воно буде інтенсивним, нудьгувати точно не доведеться.

З учасниками проводять теоретичні й практичні заняття підприємці та маркетологи зі стажем. Крім того, у межах навчання передбачені індивідуальні консультації з тренерами. Організатори обіцяють, що під час навчання ветерани дізнаються, як відкрити власний бізнес, написати успішний бізнес-план, налагодити ринок збуту та  підібрати персонал. По завершенню курсу кожен презентує власну бізнес-ідею і, якщо вона буде креативна, прогресивна та міститиме соціальну складову, то отримає грантову підтримку на її реалізацію.

— Ми не лише консультуємо, ділимося особистими лайфхаками та розкриваємо «підводні рифи» ветеранського стартапу, але й надаємо реальну фінансову допомогу. Ці кошти акумулюються за кошти внесків новостворених соціальних ветеранських підприємств, грантодавців та меценатів, — прокоментували в фонді. — За результатами конкурсу автори найкращих бізнес-ідей із реалістичним бізнес-планом отримають фінансову підтримку у межах 50 тисяч гривень на один проєкт. На сьогодні грантовий пул складає понад 100 тисяч гривень. Закликаємо соціально відповідальний бізнес фінансово долучатися до проєкту, допомогти ветеранам реалізувати їхні бізнес-ідеї.

Вимоги до бізнес-ідеї, на перший погляд, досить прості. Задум не повинен суперечити законодавству, має містити актуальну й інноваційну складову та реалізовуватись на території Вінниччини.

Підготувала Анастасія Олехнович

Читайте нас в Telegram