ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Консультативна рада з питань забезпечення прав і свобод захисників України пропонує Президенту створити Консультаційні центри в обласних і районних держадміністраціях

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 1 Травня 2021, 13:10

В Офісі Президента України відбулося засідання Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України щодо активізації роботи в регіонах. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Голова Консультативної ради Альона Вербицька відзначила активну роботу членів цього органу. Вона нагадала, що на початку квітня представники Консультативної ради здійснили моніторинговий візит до Бердянської виправної колонії (№ 77), щоб з’ясувати умови перебування там людей, які брали участь у захисті України, вивчити матеріали їхніх особових справ, з’ясувати можливість та необхідність пом’якшення чи зменшення призначеного їм покарання. Під час цього візиту були виявлені порушення прав засуджених захисників України, про що було повідомлено правоохоронні органи.

Крім того, за словами Альони Вербицької, в середині квітня відбулася нарада, на якій було узгоджено подальші кроки щодо розв’язання питання іноземних захисників України, які набули право та мають бажання отримати громадянство України.

16 квітня у місті Краматорську з ініціативи голови Консультативної ради відбулась нарада під головуванням заступника Генерального прокурора Максима Якубовського щодо розслідування кримінальних правопорушень за фактами небойових втрат військовослужбовців у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

«Розслідування справ щодо загибелі військовослужбовців, які в різні роки полягли за підозрілих обставин, перебуває на особливому контролі в Президента України Володимира Зеленського, і свідченням цього є його неодноразові особисті зустрічі з родинами загиблих захисників», – наголосила Альона Вербицька.

У Міністерстві ветеранів члени Консультативної ради обговорили активізацію початку роботи Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, було напрацьовано дорожню карту для якнайшвидшого розв’язання цього питання.

Також відбулася зустріч з постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем, за результатами якої було домовлено про об’єднання зусиль заради ефективного захисту прав кримчан, які брали та беруть участь у захисті України.

Крім того, 28 квітня в Офісі Президента відбулася зустріч з координаторами проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS), що спрямований на впровадження моделі професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей у державну систему України.

Під час засідання було одноголосно підтримано пропозицію Альони Вербицької звернутися до Президента України щодо створення Консультаційних центрів для захисників України в обласних та районних державних адміністраціях.

«Консультаційні центри необхідно відкрити в максимально короткі терміни для створення дієвого механізму вирішення проблемних питань наших захисників», – зазначила вона.

Також усі присутні підтримали пропозицію члена Консультативної ради, народного депутата України Максима Дирдіна щодо проведення окремої наради із земельного питання із запрошенням представників профільних органів державної влади, щоб почути відповіді на питання, які захисники України самостійно не можуть отримати роками.

Читайте нас в Telegram
Число загиблих через удар по «Епіцентру» в Харкові зросло до 18-ти

Число загиблих через удар по «Епіцентру» в Харкові зросло до 18-ти

18 людей загинуло внаслідок удару окупаційними військами росії 25 травня «Епіцентру» в Харкові. Постраждало – 50 осіб.

Армія рф вдарила по Дніпропетровщині дронами і артою: пошкоджено 6 будинків

Армія рф вдарила по Дніпропетровщині дронами і артою: пошкоджено 6 будинків

російська армія атакувала Дніпропетровську область безпілотниками-камікадзе та артилерійськими снарядами. Зафіксовано пошкодження приватних будинків.

На реалізацію чеської ініціативи із закупівлі снарядів для України зібрано 1,6 млрд євро

На реалізацію чеської ініціативи із закупівлі снарядів для України зібрано 1,6 млрд євро

Під час робочої поїздки Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля у Прагу відбулась зустріч з групою лідерів ЄС, на якій обговорили реалізацію артилерійської ініціативи, на яку зібрано вже понад 1,6 млрд євро.

Володимир Зеленський відвідав базу «Мелсбрук», де українські пілоти навчаються на F-16

Володимир Зеленський відвідав базу «Мелсбрук», де українські пілоти навчаються на F-16

Під час робочого візиту до Бельгії Президент України Володимир Зеленський відвідав військову базу «Мелсбрук». Він оглянув винищувачі F-16 і поспілкувався з бельгійськими пілотами-інструкторами та українськими військовими, які там навчаються.

18 червня у застосунку «Резерв+» з’явиться QR-код

18 червня у застосунку «Резерв+» з’явиться QR-код

У червні в додатку «Резерв+» з'явиться QR-код. Це дозволить використовувати електронні дані як повноцінний військовий обліковий документ, замінюючи паперові версії.

Понад 1,2 млн військовозобов’язаних вже оновили свої дані — Катерина Черногоренко

Понад 1,2 млн військовозобов’язаних вже оновили свої дані — Катерина Черногоренко

Понад 1,2 мільйона військовозобов’язаних оновили свої дані, з них 1,175 мільйона скористалися додатком «Резерв+».

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Оператор протитанкового ракетного комплексу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 25000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Розвідник-сапер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП