ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У «Великій сімці» закликали Росію припинити провокації на кордонах України

Новини світу та України
13 Квітня 2021, 9:11
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністри закордонних справ країн «Великої сімки» стурбовані великим нарощуванням російських військових сил на кордоні та в незаконно анексованому Криму і закликають Росію припинити свої провокації.

Відповідна заява оприлюднена на сайті Державного департаменту США.

«Ми, міністри закордонних справ G7 — Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки, а також Високий представник Європейського Союзу глибоко стурбовані великим нарощуванням російських військових сил на кордоні та в незаконно анексованому Криму.

Ці широкомасштабні переміщення військ без попереднього повідомлення становлять загрожуючу та дестабілізуючу діяльність. Ми закликаємо Росію припинити провокації та негайно деескалювати напруженість відповідно до своїх міжнародних зобов’язань. Зокрема, ми закликаємо Росію дотримуватися принципів та зобов’язань ОБСЄ, які вона підписала щодо прозорості військових рухів, та реагувати на процедуру, встановлену главою III Віденського документа», — йдеться в заяві.

Представники країн «Великої сімки» заявили, що  підтверджують свою непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. Вони  закликають всі сторони конструктивно залучитись до Тристоронньої контактної групи щодо пропозицій ОБСЄ з підтвердження та закріплення режиму припинення вогню.


Шестиметровий окупант: рф «захопила» Білий Колодязь штурмовиком, згенерованим за допомогою ШІ
Шестиметровий окупант: рф «захопила» Білий Колодязь штурмовиком, згенерованим за допомогою ШІ

Російські пропагандисти, яким ніяк не вдається взяти під свій контроль Білий Колодязь на Харківщині, вирішили «захопити» його за допомогою штучного інтелекту.

Повернувся із СЗЧ та став заступником командира роти: історія бійця 92-ї бригади
Повернувся із СЗЧ та став заступником командира роти: історія бійця 92-ї бригади

Військовий 92-ї бригади Ігор Отрохов розповів, як повернувся із СЗЧ, чому зважився на цей крок та як нині допомагає іншим військовим.

На Харківщині двом окупантам повідомили про підозру за незаконне ув’язнення чоловіка, який шукав їжу для хворої матері
На Харківщині двом окупантам повідомили про підозру за незаконне ув’язнення чоловіка, який шукав їжу для хворої матері

Правоохоронці повідомили про підозру двом окупантам, які під час окупації Харківщини незаконно утримували цивільного чоловіка в підвалі захопленого будинку.

«Долітають усе далі»: українські дрони передали «гарячий привіт» Лисичанську
«Долітають усе далі»: українські дрони передали «гарячий привіт» Лисичанську

Українські мідлстрайки дісталися до тимчасово окупованого росіянами Лисичанська Луганської області.

ВАКАНСІЇ
Olx Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

RobotaUa Старший розвідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

RobotaUa Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

RobotaUa Сапер, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

RobotaUa Майстер у 22 ОМПБ

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр