ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Експозиція полтавської філії Національного військово-історичного музею поповнилась бомбардувальником Су-24

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Квітня 2021, 19:30

— Шлях до місця своєї останньої стоянки цей бойовий літак долав майже 12 років, — розповів директор філії полковник запасу Віктор Дейнега. — Списаний, як то кажуть, «за вислугою років», бомбардувальник довгий час перебував на одному з аеродромів Київщини в очікуванні відповідного документального оформлення та перебазування. Але через фінансові проблеми переміщення довгий час відтерміновували.

Перевезення експоната нарешті вдалось здійснити завдяки допомозі меценатів та волонтерів.

Загалом протягом трьох минулих років експозиція музею поповнилась 16-ма  зразками літальних апаратів, але бомбардувальник Су-24 посідає у цьому списку особливе місце.

— Ця крилата машина стане другим в Україні музейним експонатом (перший  належить музею авіації в Жулянах), —  зазначив Віктор Дейнега. —  Ухвалено рішення розмістити літак на спеціально облаштованому майданчику у парковій зоні музею, що дозволить ознайомитись із ним якомога більшій кількості екскурсантів.

До переліку робіт включене відновлення елементів фюзеляжу, шасі, антенних конструкцій, фарбування тощо. Здійснюватимуть це працівники музею — колишні авіаційні спеціалісти з багаторічним практичним досвідом.

На думку керівництва закладу, в оновленому вигляді бомбардувальник буде представлений вже протягом кількох найближчих місяців.

40
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини