Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…
У рамках перевірки виконання державного оборонного замовлення заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко та голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник відвідали промислову компанію «Пожмашина», яка розробила та виготовила 25 пожежних автоцистерн спеціально за технічним завданням Міністерства оборони України.
У дописі на Facebook Дмитро Олійник повідомив, що зовсім скоро автоцистерни стануть до виконання свого основного завдання – захисту від пожеж важливих об’єктів Збройних Сил України. Мова йде про важкі пожежні автомобілі, створені спеціально для гасіння пожеж на військових об’єктах, мають значний запас вогнегасних речовин, потужний пожежний насос. При розробці цієї моделі конструкторами «Пожмашини» враховано досвід гасіння пожеж на військових складах та базах.
Відзначається, що такі автоцистерни є доволі складним технічним продуктом. Близько 45% комплектації машин, включаючи електроніку – вітчизняного виробництва.
За останніх 4 роки компанією вкладено десятки мільйонів гривень, які головним чином були реалізовані на придбання обладнання. Виробничі потужності компанії отримали інноваційне обладнання, переважно з числовим програмним керуванням за 26 різними найменуваннями.
@armyinformcomua
Оператор підрозділу «Гострі картузи» Нацгвардії зняли з дрона зачистку будинку з росіянами, силами наших штурмовиків.
Дослідники Єльського університету ідентифікували сотні українських дітей із Донецької та Луганської областей, яких викрала Росія з лютого 2022 року, а також місця їхнього перебування та маршрути депортації.
Український парламент підтримав 3 грудня у першому читанні законопроєкт, завдяки якому громадяни України при досягненні 17-річного віку автоматично ставатимуть на військовий облік.
Бійці підрозділу Pentagon 225 штурмового батальйону зафіксували на камери відбиття чергового нічного штурму росіян біля села Дар'їно Курської області.
За два з половиною тижні роботи сервісу зміни місця служби через застосунок Армія+ опрацьовано 8500 рапортів на переведення, з яких 2000 погодили.
Вже 3 тисячі військовослужбовців, що самовільно залишили місце служби, повернулися на службу впродовж 72 годин після набуття чинності відповідного закону.
Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…