Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
У Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону триває планова вакцинація військовослужбовців Одеського гарнізону представниками Міністерства охорони здоров’я. Українські захисники отримують щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19 препаратом AstraZeneca.

Як зазначила тимчасова виконувачка обов’язків начальника медичної служби начальник медичного пункту старший лейтенант Олеся Присяжнюк: «Ми прибули до ВМКЦ Південного регіону для проведення першого етапу вакцинації від COVID-19. У нашій військовій частини від загальної кількості особового складу кількість тих, хто сьогодні вакцинується, становить близько 70 відсотків. Решта, хто не щеплюється, це не ті, які відмовились, це військовослужбовці, хто знаходяться у відпустках, відрядженнях або хворіють і за медичними показниками не можуть нині бути щеплені. Наступного разу вони вакцинуються.
Як на мене, то значне збільшення охочих вакцинуватись стало через серйозний стан щодо захворювання в країні та й світі в цілому і люди зрозуміли, щоб побороти COVID-19, нам необхідний колективний імунітет, звідси і усвідомлення необхідності вакцинації. Часто все нове в людей викликає побоювання, недовіру, тому люди найчастіше запитували про виробника, наслідки вакцинації, чи є можливість захворіти після вакцинації? Перед вакцинацією було проведено медичний огляд кожного військовослужбовця».

Вирішив вакцинуватись і 18-річний солдат Кирило Біщак: «Вакцинуватись вирішив з однієї єдиної причини – я маю бути здоровим, крім того, власним прикладом хочу показати, що боятись тут нічого. І як би то, можливо, пафосно не звучало, але я довіряю нашим медикам».
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…