ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Стартував чемпіонат Збройних Сил України з військового п’ятиборства

Новини Суспільство
27 Квітня 2021, 17:04
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На базі спортивного комплексу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба стартував чемпіонат ЗС України з військового п’ятиборства. Упродовж чотирьох днів шість команд від вищих військових навчальних закладів боротимуться за звання найсильніших. Команди представляють найкращі спортсмени, які були відібрані під час попередніх внутрішніх змагань.

За першість змагаються спортсмени з Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м. Одеса), Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

 

Головним суддею змагань призначено начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС полковника Віталія Кирпенка. Також, аби підтримати військових спортсменів у нелегкій боротьбі, на чемпіонат завітав начальник Управління фізичної підготовки і спорту МО України Юрій Фіногенов.

— Військове п’ятиборство є одним із пріоритетних військово-прикладних багатоборств Міжнародної ради військового спорту (CISM). Наприкінці тижня будуть визначені найкращі команди та відібрані найсильніші спортсмени в особистому заліку. З найбільш підготовлених армійців ми сформуємо збірну ЗС України для змагань вже на міжнародній арені, — наголосив Юрій Фіногенов. — Також приємно відзначити, що в чемпіонаті взяли участь три жінки-військовослужбовці, які нарівні з чоловіками змагатимуться за першість.

Після урочистої церемонії відкриття чемпіонату всі команди приступили до першого виду змагань —  кульової стрільби.

—  Учасники змагалися на влучність у  швидкісній стрільбі з малокаліберної гвинтівки, яка передбачає 10 пострілів за 2 хвилини, та повільній стрільбі —  10 пострілів за 7 хвилин, —  розповів старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС підполковник Олександр Ткачук.

Наступні дні команди-учасниці виборюватимуть перемогу під час військово-прикладного плавання з подоланням перешкод, бігу на 8 кілометрів для чоловіків та 4 кілометри для жінок, долатимуть сучасну смугу перешкод, яка нараховує 20 елементів загальною протяжністю 500 метрів, та метатимуть гранати на точність і влучність. Майданчики, де змагатимуться спортсмени, відповідають вимогам міжнародних правил військового п’ятиборства CISM.

Слід додати, що змагання військових спортсменів транслюються наживо за посиланням.

Кореспондент АрміяInform

«Світ повинен це бачити»: Президент відреагував на зізнання росіян у полюванні на цивільних українців
«Світ повинен це бачити»: Президент відреагував на зізнання росіян у полюванні на цивільних українців

Президент України Володимир Зеленський закликав світ до реакції на шокуюче відео із Херсону, де росіяни намагалися вбити FPV цивільного чоловіка.

На Харківщині антидроновими сітками вже прикрито понад 500 кілометрів доріг
На Харківщині антидроновими сітками вже прикрито понад 500 кілометрів доріг

До кінця року у Харківській області цей показник планують збільшити до 1000 кілометрів.

Колишні засуджені, які стали на захист України, отримали більше прав у війську
Колишні засуджені, які стали на захист України, отримали більше прав у війську

Президент підписав закон, який розширює права військових після УДЗ: їм гарантували відпустки, переведення між підрозділами та нові підстави для звільнення.

СБУ назвала чотири основні методи фсб, щоб перетворити громадянина України на зрадника
СБУ назвала чотири основні методи фсб, щоб перетворити громадянина України на зрадника

Щоб завербувати українців для виконання диверсій, російські спецслужби вдаються до підступного обману, користуючись перевіреними часом методами.

ВАКАНСІЇ
Olx DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

RobotaUa Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

RobotaUa Водій (за контрактом ЗСУ)

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

WorkUa Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

WorkUa Вогнеметник

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО