ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бомбардувальники вдосконалювали навички під час  атаки по наземних цілях із пікірування

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Квітня 2021, 9:46 7

Протягом двох днів у  бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, проведені льотні зміни. У перший день льотний склад на потужних СУ-24М, СУ-24МР та навчально-бойових Л-39 здійснював вильоти для відновлення та підтримання навичок на групову злітаність у складі ланки. Другого льотного дня екіпажі бомбардувальників відновлювали та вдосконалювали навички під час імітації атаки по наземних цілях із пікірування з простих та складних видів маневру. Окрім того, екіпажі відшліфовували та вдосконалювали свій льотний вишкіл та техніку пілотування, навігацію, польоти по маршруту та в зоні пілотування. Польоти здійснювались вдень та вночі.

Авіаційна і спеціальна техніка працювала як «годинник» – без відмов. Якісно справились з поставленими завданнями служби та підрозділи із забезпечення польотів та підготовки інфраструктури аеродрому.

Майже рік у бригаді проходить службу старший авіаційний технік лейтенант Галина Лінник. До вступу в Харківський національний університет Повітряних Сил дівчина проходила службу за контрактом в Одесі. На польотах вона працює і обслуговує авіаційну техніку на рівні з чоловіками.

– У нас згуртований колектив, і я займаюсь своєю улюбленою справою – готую свій літак до польоту, – ділиться дівчина.

А строковик Микола Тараненко під час польотів забезпечує безпечне руління літаків до злітно-посадкової смуги. Хлопець вже дев’ять місяців проходить службу в батальйоні аеродромно-технічного забезпечення.

– Пішов на службу свідомо, і пишаюсь тим, що причетний до безпечних польотів цих красенів-літаків, – каже солдат.

Підбиваючи підсумки льотної зміни,  виконувач обов’язків командира бригади полковник Максим Сікаленко відмітив високий професіоналізм особового складу під час підготовки та здійснення польотів та подякував за якісне виконання  завдань.

А бомбардувальники та розвідники до виконання поставлених завдань готові завжди, і успішно проведені льотні зміни цього тижня – тому підтвердження.

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Новини, Репортаж