ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У вертолітників, які готуються до ротації в Конго, триває бойове злагодження

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Квітня 2021, 8:29 2

У Сухопутних військах триває бойове злагодження 13-ї ротації 18-го окремого загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомляється на сторінці Сухопутних військ ЗС України в мережі Facebook.

Військовослужбовці у складі своїх підрозділів виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї, метання навчальних гранат та складали заліки з фізичної підготовки. Окрім того, льотним складом було проведено навчально-тренувальні польоти та польоти на бойове застосування зі стрільбами.

За словами полковника Євгена Вакуленка, під керівництвом якого проходить підготовка майбутніх миротворців, польоти на виконання бойових стрільб, як і саме злагодження пілотів, відбулися на відмінно. Окрім того, ці два тижні їхня підготовка тривала з врахуванням особливостей, у яких доведеться виконувати завдання Місії ООН з проведення повітряної розвідки, заходів зі стримування та вогневої підтримки наземних сил, пошуково-рятувальних операцій.

Загалом, підкреслив Євген Вакуленко, кожен кандидат, який залучений до бойового злагодження, має чималий бойовий досвід. Однак їхній фаховий відбір буде проведено максимально якісно, адже лише найкращі мають представляти Україну на міжнародному рівні.

Уже за кілька місяців військовослужбовці чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону мають вирушити на заміну колег, які нині виконують завдання з підтримання миру в Демократичній Республіці Конго.

Читайте нас в Telegram