ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадські  інструктори провели контрольне заняття з курсантами-розвідниками

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2021, 13:11 2

У Військовій академії (м. Одеса) розпочалася робота представників наступної тренувальної місії UNIFIER у складі військовослужбовців ЗС Канади. Щоб з’ясувати рівень знань та практичних навичок курсантів у засвоєнні навчального курсу  «Порядок управління військами (TLP)», який викладали їм канадські інструктори попередньої 10-ї ротації  тренувальної місії UNIFIER, вони провели контрольне заняття з курсантами 3-го курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення.

Перевірка рівня підготовки курсантів відбувалася у Центрі забезпечення навчального процесу. Курсантам було визначено декілька завдань за програмою курсу (TLP), які включали в себе 3 етапи: теоретичну частину, практичне відпрацювання порядку управління військами у класах, а також практичне застосування порядку управління військами в польових умовах. Зокрема, на полігоні курсанти продемонстрували свої вміння щодо організації тактики дій малих розвідувальних груп у різних бойових умовах. Вони самостійно оцінювали ситуації, а також ухвалювали рішення.

− Ми задоволені рівнем підготовки курсантів, а також результатом роботи наших попередників, − відзначив присутній на занятті представник місії UNIFIER. – Це дозволяє нам спланувати подальші заходи, а також оптимізувати та вдосконалити навчальну програму. Сподіваємося, що курсанти, які незабаром стануть офіцерами, здобувши нові знання та навички, зможуть сприяти впровадженню стандартизованих програм НАТО в підготовку особового складу ЗС України, − підкреслив представник місії.

Зі слів представника академії, наразі проводиться сумісна робота наукового складу  навчального закладу з представниками місії UNIFIER щодо розширення програми підготовки курсантів. Планується проведення занять з курсантами щодо передачі досвіду основ ведення розвідки у ЗС Канади, опрацювання (корегування) навчальних матеріалів для 4-тижневих курсів, проведення занять з базової підготовки для курсантів щодо тактики малих груп.

Представники ЗС Канади передали  викладачам академії матеріали L-курсів. Зазначені курси повністю відповідають стандартам НАТО. Загалом протягом усього часу перебування у виші представників місії UNIFIER відбувся колосальний обмін досвідом обох сторін.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram