ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Вакцинуйся та подбай про себе і родину» — закликають військові Дрогобича

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2021, 14:38 2

Солдати та офіцери однієї з військових частин міста Дрогобича, що на Львівщині, закликають усіх українців, зокрема військовослужбовців, до вакцинації від COVID-19, щоб уберегти своє життя та здоров’я, а також здоров’я бойових побратимів.

— Ми взаємодіємо з поліклінікою Дрогобича, куди щодня відправляємо на вакцинацію по 15–20 військових нашої частини, щоб не перевантажувати медзаклад і не зривати організацію несення служби в частині, — повідомив начальник медичної частини майор медслужби Валентин Скакун. — Військовики ставляться до вакцинації з розумінням і відповідально, адже розуміють, що це необхідно робити заради здоров’я — свого та рідних.

Як розповів військовий медик, практично всі військовослужбовці частини й цивільні працівники вже кілька років вакцинуються проти грипу на початку осені, тобто напередодні ймовірного епідеміологічного сезону.

— Не вакцинуватися — це особиста безвідповідальність людини в час пандемії коронавірусної хвороби, — наголошує майор Валентин Скакун. —  Відколи пам’ятаю себе у Збройних Силах, стільки часу вакцинуюсь від сезонних недуг. Навіть якщо й хворів, то легко переносив ці болячки. І, скоріш за все, уже перехворів у легкій формі й коронавірусною хворобою, бо теж вакцинувався.

Дрогобицькі військові планують завершити перший етап щеплення до кінця цього місяця, аби гарно та здоровими відсвяткувати Великдень.

4
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини