ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

НАТО підтримало дії Чехії проти Росії

Новини світу та України
22 Квітня 2021, 14:43
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
НАТО підтримало дії Чехії проти Росії

Північноатлантична рада висловила підтримку Чехії, зокрема в її останніх кроках проти Росії у зв’язку з інцидентом у 2014 році на складах боєприпасів у Врбетіце.

Офіційна заява опублікована на сайті НАТО.

«Сьогодні міністр закордонних справ Чехії проінформував Північноатлантичну раду про діяльність російських оперативних працівників усередині Чеської Республіки, що призвело до вибухів у 2014 році на складах для зберігання боєприпасів у Врбетіце», — йдеться в повідомленні.

З’ясувавши, що відповідальність за ці дії несе Росія, Чехія вислала 18 російських офіційних осіб, які є співробітниками російських спецслужб, і розглядає подальші суттєві заходи.

У заяві також вказується, що союзники по НАТО висловили глибоке занепокоєння «дестабілізаційними діями Росії».

У комюніке Альянсу нагадали, що в результаті вибуху у Врбетіце загинули двоє людей, які працювали на об’єкті, з нагоди чого союзники висловили співчуття, а також було завдано дуже значної матеріальної шкоди.


Вполювали «Град» і далекобійну САУ: прикордонники відзначилися на кількох напрямках 
Вполювали «Град» і далекобійну САУ: прикордонники відзначилися на кількох напрямках 

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» відзвітували добіркою найяскравіших уражень за тиждень.

Розбили колону бензовозів, яка їхала до Криму: стрім
Розбили колону бензовозів, яка їхала до Криму: стрім

Колону охороняли машини мобільних вогневих груп, «Птахам Мадяра» вдалося спалити два з трьох бензовозів та вантажівку прикриття, яка мала захищати колону.

Удар рф по АЗС під Кривим Рогом: троє загиблих, серед них 8-річна дитина
Удар рф по АЗС під Кривим Рогом: троє загиблих, серед них 8-річна дитина

Окупанти вдарили по автозаправці у Широківській громаді на Дніпропетровщині: загинули троє людей, ще шестеро постраждали, пожежу ліквідували рятувальники.

Міноборони перевірить оборонні підприємства: хто збереже статус критично важливого
Міноборони перевірить оборонні підприємства: хто збереже статус критично важливого

Міноборони переглядає статус критично важливих підприємств ОПК. Компанії мають підтвердити його до 10 серпня 2026 року.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

Olx Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

WorkUa Автомеханік

від 25000 до 60000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Снайпер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область