ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Укроборонпром спільно з КПІ започаткували Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Квітня 2021, 16:52

Сьогодні, 20 квітня, відбувся запуск Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів – спільного проєкту Державного концерну «Укроборонпром» і Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Про це інформує пресслужба Укроборонпрому.

Реалізація навчальної програми є частиною договору про співробітництво між Концерном та КПІ, укладеного в лютому цього року.

«Сьогодні оборонно-промислова галузь має відчутний брак кадрів. Середній вік конструкторів на наших підприємствах становить близько 60 років. Це означає, що зараз саме час виховувати нове покоління українських інженерів-конструкторів», – заявив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Він також наголосив, що Концерн активно працює над перезавантаженням змісту своєї роботи, спрямуванням її до науково-технічного розвитку, приділяючи увагу інноваціям, новітнім оборонним технологіям, а також освіті.

Зі свого боку ректор КПІ ім. Сікорського Михайло Згуровський зауважив, що певні знання багатьох талановитих українських конструкторів потребують оновлення, особливо в частині інструментів і їхньої роботи в сучасних умовах.

«Саме тому КПІ спільно з Укроборонпромом і Міністерством освіти і науки України на постійній основі працюватиме в цьому напрямі, розуміючи, наскільки це важливо для держави», – додав він.

Навчальний курс Школи буде побудовано на трьох основних модулях: системна інженерія, сучасні інформаційні технології у проєктуванні та виробництві наукомісткої продукції, а також інноваційний розвиток підприємства й управління інноваційними проєктами і програмами.

Нагадаємо, що окрім запуску Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів, співробітництво між Укроборонпромом та КПІ передбачає створення програми підготовки інженерів-конструкторів ім. Олега Антонова.

Читайте нас в Telegram