ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дрогобичі з військовими провели психосоціальні майстер-класи

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Квітня 2021, 14:59 11

У Дрогобичі відбулися спеціальні психосоціальні тренінги професійних психологів із військовослужбовцями однієї з частин. Спікером цих занять був військовий психолог Андрій Козінчук, котрий має багато власних програм роботи з ветеранами АТО/ООС та їхніми сім’ями. А ініціатором тренінгу виступив Департамент військового капеланства Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви.

– Ми хочемо підсилити присутність церкви в житті солдата та офіцера, – розповідає керівник відділу у справах душпастирства в Збройних Силах України отець Ростислав Височан. – Військові капелани в цьому плані відіграють ключову роль і прагнуть послужити українському воїну таким чином, аби захисник був завжди сильний духом і міг психологічно стійко виконувати бойові завдання. Такі тренінги відбуваються в рамках багаторічної програми «Психосоціальна реабілітація жертв війни» під час яких розглядаються теми стресостійкості, професійного вигоряння, ненасильницької комунікації та інші.

Під час заходу столичні психологи та капелани зустрілися з артилеристами, поспілкувалися з ними на різні теми та провели індивідуальні бесіди. Отець Ростислав додав, що подібні зустрічі сьогодні є не лише соціально повчальними, але й необхідними, адже у кожній військовій частині в різних куточках України є свої певні особливості та проблематика.

– За необхідності такі групи, як наша, можуть діяти оперативно та приїжджати за потребою туди, де потрібна бесіда, спілкування, – говорить Ростислав Височан. – Робота штатних психологів доволі часто вимагає втручання капеланів, якщо є такі у військовій частині. Це досить вдалий та ефективний симбіоз, котрий готовий підтримати українського воїна у складний психологічний момент у його житті.

Як далі повідомив військовий капелан, подібні майстер-класи відбуватимуться і в інших військових гарнізонах, а також із військовослужбовцями Національної Гвардії та Державної Прикордонної служби України.

Фото та відео авторів

 

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Реабілітація